Tinklaraštis

Vaikų gimtadienis, kuriame dalyvauja ir tėveliai

2022 m. liepos 27d. Kamiliui suėjo šešeri. Tiek, kad įprastas žaidimų kambarys jau neįdomu, bet vis tiek žaisti dar norisi.

Dar liepos pradžioje išbandėme kai kurias pramogas (boulingas, VR žaidimai, žaidimų aparatai) pramogų centre Action by Apollo, Kamilį ten sužavėjo viskas, ką išbandė, tad nuo tos dienos vaikas tiesiog kasdien prašė jo gimtadienį švęsti ten.

Prisipažinsiu, šiek tiek bijojau. Visgi vaikų amžius tikrai dar ne tas, kad jie ramiai galėtų visko klausyti, žinojau, kad bus lėkimas.. bet visgi pasiryžome pabandyti.

Maždaug gerą savaitę prieš paskambinau bendruoju telefonu į Action by Apollo esantį Ozas prekybos centre Vilniuje ir rezervavau Lazerių areną ir VR Blitz ir Hologate areną. Kamiliui apie tai nieko nesakiau 🙈 Kadangi gimtadienius švenčiame per tikrąsias jų dienas, teko šiek tiek suktis iš padėties- ten trečiadieniais vyksta protmūšiai, o tą pačią dieną dar vyko ir Vilniaus „Žalgirio” rungtynės, tad rezervavome ir privatų kambarį šventėms „Pasadena”.

Išaušus gimtadienio dienai ir atėjus 18val vakaro, pradėjome laukti Kamilio draugų. Kadangi amžius toks, kad vaikus kaip ir tėvai gali palikti vienus, tačiau daugelis (ypač tėveliai), pamatę, kokios laukia pramogos, pasiliko būti kartu 😃 taip išaugo žmonių skaičius, bet tapo dar linksmiau!

Gimtadienį pradėjome nuo Lazerių žaidimo. Čia gali žaisti net 18 žmonių. Arena išsiskirsčiusi per du aukštus ir ten rasite įvairius užkaborius ir kitas slėptuves, tai 20 minučių prabėga labai greitai! Turiu įspėti, kad lazerių liemenės pakankamai sunkios, bet beveik visi šešiamečiai puikiai su jom lakstė. Lazerius vaikai žaidė berods 2 kartus. Taip, negaliu sakyti, kad antrą kartą žaidė visi, bet tik todėl, kad..

Kad išbandė VR Hollogate areną ir VR blitz simuliatorių!

Antrame aukšte yra Hollogate arena, kurios metu gali žaisti iki 4 žaidėjų. Užsidedat VR akinius, imat į rankas valdiklius ir renkatės iš šokių dvikovos, kovos kosmose arba.. maisto gamybos! Mūsų chebra pasirinko maisto gamybą ir.. įtraukė į žaidimą net tėčius 😃

Pirmame aukšte esančiame Blitz simuliatoriuje žaidžiate 1 prieš 1. Tai lyg koks 9D kinas, tik sėdite ir viską valdote,t.y. žaidime dalyvaujate jūs. Čia jau reikia būti tam tikro ūgio, nes žemesniems bus sudėtinga pasiekti pedalus. Tačiau iš mūsiškių, net penkiamečiai puikiai važiavo ir nebijo! Visgi ir krato ir varyo ir dreba ir dar vėją pučia! Išbandė ir vaikai, ir tėveliai!

Aš žinoma, pasijaučiau kaip sporto salėje, nes reikėjo lakstyt ir žiūrėt, kad visi būtų happy, betatant laimingas vaikų akis ir prašančius pakartot – visas lakstymas to buvo vertas!

Beje, į Action By Apollo savo užkandžių, išskyrus tortą, neštis negalima. Man tai yra pliusas, nes nereikėjo iš anksto ruoštis 😀 Tad tik atėjus, užsakiau jų gamybos naminio limonado, daug vandens ir žinoma, picų! O picos ten, patikėkit labai skanios!!! Vaikams visada imame picas Margarita. Tėvams užsakiau kažkokią su saliami. Pavadinimo nepamenu, bet man buvo labai skanu. Picas iš anksto užsakiau, kad būtų maždaug 18:45val. Paskaičiavau, kad vaikai jau turėtų būti sužaidę pirmą lazerių mūšio partiją. Tai beveik atspėjau!

Beje, Pasadena kambaryje gali pasijungti per PC savo muziką, žiūrėti klipus, ir kadangi kambarys yra su garso izoliacija – negirdite nei kitų, nei trukdote kitiems!

Ar vaikams patiko? Taip!! Ar patiko mamoms? Sakė ne, nes per daug užkėlėme kartelę kitiems gimtadieniams 🤣 Vaikams buvo sunku išeiti, tačiau 2,5 valandos buvo pats tas!

P.s. tortas vėl iš Saldumynų maniakės, kuri Kaune turi savo kepyklėlę(taip taip, vežamės tortus iš kauno į Vilnių). Snickers skonio ir neliko nė gabalėlio!

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights