Tinklaraštis

Ko nori moterys? Arba kalėdinės dovanos moterims

Jau tikriausiai skaitėte mano valgomų dovanų straipsnį Kalėdų proga. Žinoma, tos dovanos drąsiai tinka ne tik Kalėdoms, tad tikiuosi sąrašas bus aktualus visus metus. Tačiau šį kartą noriu susitelkti į kitokias dovanas. Nevalgomas. Dovanas, kurios manau nudžiugintų tikrai ne vieną ir galima sakyti yra net šiek tiek universalios. Jau pernai išskyriau platų sąrašą, tad šiemet noriu jį papildyti ir paminėti dar kelis dalykus, kas labiausiai džiugintų mane. Būtent, perskaitėte gerai. Kiekvienas rašome iš savo varpinės, tad tikrai nesu 100% teisi, sakydama, kad patiks visoms moterims. Bet jei jos yra tokios pat žemiškos ir paprastos kaip aš – štai jums sufleruojantis sąrašas. Mano TOP Kalėdinės dovanos moterims 2021.

Aš tikrai nesu užkietėjusi zero waster‘ė.. Turiu prisipažinti, kad ir šiukšlių rūšiavimas nevisada pasiseka, tačiau yra du daiktai, kuriuos aš labai mėgstu ir tai yra tiesiog privalomas atributas mano gyvenime – tai yra patogi gertuvė ir man, kaip užkietėjusiai kavos gėrėjai, termopuodelis, kuriame kava neatšąla per pirmas dvi minutes, o tai labai aktualu pasivaikščiojimams lauke.

Sakyčiau, kad tai tikriausiai kiekvienos mamos/moters must have daiktai. Jų yra įvairiausių: nuo pigiausių iki brangiausių. Tačiau aš labai rekomenduoju ir termopuodelį, ir gertuvę rinktis iš GERDUVA. Kodėl? Nes ten rasite žinomą ir kokybišką produkciją. Kalbant apie termopuodelį, aš renkuosi klasiką, o jei tiksliau, tai būtent STANLEY Classic termopuodelius. Paklausite kodėl? Nes kaina yra proto ribose ir žinant Stanley produkciją, net neturėtų kilti kitų minčių – šiems Classic modeliams yra suteikiama net 25 metų garantija.

Specialų mechanizmą turintis dangtelis  užtikrina kelioninio puodelio sandarumą, todėl nesibaimindami galite jį įsimesti į kuprinę ar pasidėti automobilyje. Stanley termopuodeliai gaminami iš nerūdijančio plieno 18/8, be BPA, dėl dvigubų sienelių ir vakuuminės izoliacijos termopuodelis yra itin sandarus ir puikiai yra išlaikoma gėrimų temperatūrą: karštis – 7 val., šaltis  – 10 val., ledukai – 30 val. Galite nesibaiminti dėl nukritimo, nes termopuodeliai yra atsparūs dūžiams,  deformacijai.

Kitas must have dalykas yra patogi gertuvė. Aš asmeniškai esu susidūrusi su daug tipų gertuvių. Tačiau yra du tipai, kuriuos labai norėčiau išskirti. Vienas tipas yra gertuvė pagaminta iš nerūdijančio plieno, be BP, kuri gerai išlaiko gėrimų temperatūrą ir net vasarą vanduo jame netampa šiltas. Tai tokia gertuvė yra Aladdin Fresco. O kitas tipas – gertuvės pagamintos iš plastiko, su lengvai atsidarančiu mechanizmu. Kodėl lengvai atsidaranti? Vanduo su manimi visur, tai man labai svarbu, kad gertuvę sugebėčiau atidaryti viena ranka, o Aladdin Active Hydration Tracker gertuvė yra būtent tokia. Dar pliusas, kad galima žymėtis išgerto vandens kiekį.

Kita dovana, kurią traukiu į sąrašą, yra papuošalai. Labai reta moteris nenešioja jokių papuošalų. Didesnė dauguma sakyčiau nešioja juos gerokai dažniau nei nešioju aš, tačiau nesunkiai rasime moterį, kuriai patinka minimalizmas. Aš esu iš tų moterų ir man papuošale yra svarbu ne tik grožis, bet ir jos prasmė. Tokius minimalistinius ir kokybiškus papuošalus radau pas Momentas Design. Šį prekės ženklą įkūrė Loreta, kuriai labai svarbu atsiminimai ir dar svarbiau, į papuošalų kūrimą įtraukti ir klientą. Momentas design gali tapti ne tik paprastu papuošalu. Jo tikslas yra sukurti žinutę arba įprasminti atsiminimą. Čia rasite ne tik kaklo papuošalus, tačiau ir žiedus, apyrankes, auskarus.

Kiekvienas papuošalas gaminamas su didele meile ir ypatingu kruopštumu bei pagal individualius pageidavimus. Štai pavyzdžiui kaklo papuošalas Golden Romance – jį galite pasirinkti su asmeniniu graviravimu arba rinktis vieną iš siūlomų ženklų. Kiekvienas papuošalas gaminamas individualiai ir yra vienetinis. Pagamintas iš 925 sidabrinės grandinėlės, širdelių ir natūraliaus hematito akmenuko. Man labai jaukiai atrodo tokia idėja, kurią galima įprasminti papuošale.

Tačiau papuošalai yra papuošalai. Yra moterų, kurios tiesiog dievina praktiškumą ir patogumą, tad geriausia dovana, kokią tik galiu įsivaizduoti tokiai moteriai yra fainas ir smagus džemperis. Taip, aš apie džemperius tikrai nieko daug negaliu prirašyti – tik tiek, kad renkant džemperį su užrašu, labai svarbu pažinoti žmogų ir jo charakterį. Niekada nedovanokite džemerpio su užrašu, kuris bus įžeidžiantis ar dar kažkoks, kurį supras tikrai ne visi. Na, nebent žinoma labai gerai pažįstate tą žmogų.

Kalėdinis džemperis iš topai.lt

Topai.lt yra viena iš tų vietų, kur norisi grįžti dar ir dar. Čia ne tik šmaikštūs užrašai ant marškinėlių ir džemperių, bet ir labai malonus bei kokybiškas aptarnavimas. Tad jei dovaną renkatės smagią ir praktišką – čia tikrai rekomenduoju užsukti.

Dabar pereisiu prie šiek tiek kitokių dovanų. Dovanų, kurios dovanoja laiką sau ir buvimą su savimi. Vienas iš dalykų, kurių labai trūksta moterims, o ypač mamoms yra kokybiškas laikas sau. Žinau, kad kartais labai sunku laiką skirti tik sau. Tada automatiškai jauti kaltės jausmą, kad kažko nedarai, kad neužsiimi su vaikais, kad netvarkai namų ir panašiai. Tačiau kartais tiesiog būtina atsiriboti ir skirti laiko tik sau.

Tad vienas iš tokių dalykų, kurie galėtų padovanoti laiką sau yra saviterapija.lt sukurti rinkiniai skirti savęs pažinimui ir gerai savijautai. Šis projektas gimė iš noro populiarinti ir skatinti savęs pažinimą, kalbėjimą apie savo psichologinius poreikius ir vidinį pasaulį. Geresnis savęs pažinimas – nuolatinis ir labai įdomus procesas, padedantis realizuoti save ir atrasti savo kelią. Šioje parduotuvėje esančios prekės atrinktos arba sukurtos psichologo, tad kruopščiai apgalvotos ir turinčios prasmę.

O aš savo ruožtu manau, kad rinkinys LAIKAS SAU būtų tikrai vienas iš įdomesnių rinkinių.

Kitas dalykas, kuriuo galite nustebinti ir padovanoti laiką sau yra tapymas pagal skaičius. Labai greitai populiarėjantis užsiėmimas, kuris patinka ir mažiems, ir dideliems. Labai didelį pasirinkimą tapymui pagal skaičius siūlo DecoDetalės. Žinoma, čia rasite ne tik jau sukurtus kokybiškus tapymo pagal skaičius rinkinius, į kuriuos įeina ir dažai bei teptukai, tačiau galėsite susikurti ir savo paveikslą. Taip, perskaitėte teisingai – DecoDetalės gali jūsų norimą nuotrauką paversti į paveikslą tapymui pagal skaičius.

Rinkinius sudaro tapymo schema, du kokybiški teptukai ir dažų rinkinys, kuriame rasite reikiamas spalvas. Lepinkite moteris kūrybiniu dėmesiu!

 O kad kūrybiniu dėmesiu būtų smagiau mėgautis, visada galite padovanoti ir nuostabiai kvepiančią žvakę. Šių metų mano favoritas – MyWhiteLightCandles.

Processed with VSCO with a6 preset

Žinoma, aš jokiais būdais neatsisakau ir nepeikiu dovanų, kurias rekomendavau praeitų metų straipsnyje. Tačiau su kiekvienais metais man tenka garbė susipažinti su vis daugiau verslų ir dalį iš jų pažinti gana neblogai. Tad pernai metų idėjas rasite ČIA.

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights