Tinklaraštis

Advento kalendorius ir užduotys parsisiuntimui

Prisipažinsiu. Šiemet pirmi metai, kai aš sugalvojau, jog mano vaikai pakankamai dideli skaičiuoti dienas iki Kalėdų. Ne, tai nereiškia, kad aš jiems kasdien kišiu į galvas krikščioniškus biblijinius dalykus ir neaiškinsiu, kaip gimė Jėzus 🙂 Mes tiesiog draugiškai lauksime Kalėdų. O kad laukti būtų įdomiau, visi trys gaus po Advento kalendorių iš Pasuk galvą. Kam tai sugalvojau? Na tiesiog, įprasminti Kalėdų laukimą, sukurti gerą emociją.

Iš pradžių galvojau, kad kasdien nustebinsiu įdėdama po mini dovanėlę, tačiau nsuprendžiau, kad dičkiai jau pakankamai dideli, jog ne tik gautų, bet ir kažką kasdien išmoktų ar padarytų gerą darbą. Taip gimė idėja sukurti kasdienes užduotėles, kurias ras kartu su nedideliu prizu arba žemėlapiu prizui surasti.

Nieko labai fancy, tiesiog širdžiai mieli ir vaikams patinkantys daikčiukai. Labai daug visko, ką galima dėti į Advento kalendorių, įsigysite FlyingTiger parduotuvėje, nes jei, kaip aš nepasirūpinote anksčiau, tai iš Aliexpress ateiti nespės :))

Taigi, ką planuoju dėti į Advento kalendorių berniukams? Nenoriu vien šokoladų ar saldainių, noriu ko nors lavinančio arba smagaus, tad sugalvojau štai ką.

 1. Lavinamosios žodžių kortelės iš Pasuk galvą.
 2. Štampukai
 3. Tatuiruotės (šį kartą pasirinkau iš www.snape.lt)
 4. Dinozaurų kiaušiniai, kuriuos laikant vandenyje išsirita dinozauras (radau Vinted, bet tikrai yra pirkti ir internete. Dar pvz., galima dėti tokius kiaušinius iš edukaciniai.lt)
 5. Lipdukai (rasite bet kurioje parduotuvėje, nors aš labai nuoširdžiai rekomenduoju DJECO lipdukus – jų užteks ilgam laikui)
 6. Kalėdiniai šokoladukai
 7. Japoko trintukai-konstruktoriai
 8. LEGO figūrėlės
 9. Šoklūs kamuoliukai
 10. Vilkeliai iš 2pipirai
 11. Padidinimo stiklas iš 2pipirai
 12. Spalvinimo knygelės
 13. Mašinytės
 14. Dinozaurų figūrėlės
 15. Nutrink.lt veiklos kortelės

Į mūsų turimus kalendorius, dauguma dovanėlių netilps, tad ruošiu žemėlapius kur jų lauks dovanėlės 🙂

Kartu su pirmosios dienos užduotėle ir prizu berniukai gaus po laišką nuo nykštukų, kurie praneš jiems kas čia ir kaip bus. Kad juos stebės, ir jei jie elgsis negražiai, tuomet tą dieną dovanėlės negaus :))

Miglė, beje, taip pat gaus Advento kalendorių. Aišku, ji užduotėlėms dar per maža. Nors gal? Tad ją lepinsim tik dovanėlėms. Kas keliaus į jos kalendorių?

 1. Segtukai į plaukus (Miglė gavo dovanų iš Noriu kaspinėlio)
 2. Štampukai
 3. Mašinėlės
 4. Mažas minkštas žaisliukas
 5. Mediniai žaisliukai ant eglutės
 6. Labirintas iš 2pipirai (labiau į ateitį, dabar pasitarnaus kaip barškaliukas)
 7. Iškilūs lipdukai
 8. Puzlė iš 4 detalių iš snape.lt
 9. Liofilizuotos uogos iš Pamiškės uogos
 10. LEGO Duplo žmogeliukas
 11. Hipp vaisių batonėliai
 12. UrbanFood kukurūzai (supakuosiu po kelis)
 13. VeriBeri arba LabuLabu vaisinės juostelės

Šiek tiek didesnėms mergaitėms (nuo 3 metų, gal nuo 2m.), kartu su segtukais, lankeliais, galvajuostėm, dar dėčiau vaikišką nagų laką, vaikišką nagų blizgį, žieduką, apyrankę, pakabutį. Na, viską kas patinka mažoms princesėms. Na, o jei patinka mašinėlės – tai dar lengviau.

Na, o jei norėtumėt mano sugalvotų užduočių – įkeliu 2 failus. Viename užduotis rasite su datomis plius tuščias užduotis, kad pritaikytumėte pagal amžių, kitame faile, tiesiog užduotys be datų. Įkėliau ir laiško pavyzdį, tad jei tiks, galėsite pakeisti tik vaiko vardą 🙂

Visus failus rasite čia <3

Miglė išsirinko namelį 😍 Smagiausia, kad į vidų dar dedasi lemputės, kurias gaunate kartu su kalendoriumi!!

O štai taip atrodo Pasuk galvą kalendorius eglutė ir rogės 😍 Jas galite pirkti, kaip ir namuką, surinktas, arba išrinktas. T.y. gaunate tokį kaip konstruktorių, klijus, ir kartu statote. Tikrai nesunku, ir jeigu ką, Aistė iš Pasuk galvą tikrai jums padės!

Kalendorius gavome dovanų! Ačiū Pasuk galvą!

#adventokalendorius #kadetiiadventokalendoriu #uzduotysadventui #suvaikais

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights