Tinklaraštis

Kelionės su vaikais. Eurotrip 2020. 6 dalis

8 diena arba #kaipmespabegomeisKroatijos. Plitvicos įspūdžiai čia.

Situacija Kroatijoje stipriai ir greitai blogėjo. Nors saloje, kurioje buvome apsistoję, nebuvo fiksuotas nei vienas atvejis, nusprendėme nelaukti pirmadienio ir nerizikuodami, šeštadienį popiet pajudėjom Vengrijos link. Kirtę sieną pernakvojom ir patraukėm Budapešto link.

Čia praleidome jau 2 dienas. Dar viena prieš akis. Pirmąją dieną, tiksliau jos pusdienį, išnaudojome pasivaikščiojimui ir naktiniam plaukimui Dunojuje.


Kadangi gyvenome labai jaukiame butelyje per @airbnb šalia #szabadsagbridge tai vietiniu transportu naudotis neteko, o krantinė buvo pasiekama ranka. Jei kam reikės rekomendacijų – rašykit.

Taigi, jei neturit čia kokių 7 dienų ir esat su vaikais, mano patarimas, pasivaikščioti po centrą, būtinai užsikeliant į pilį ir plaukti naktiniu reisu Dunojum.

👉 Į Buda pilį kelkitės funikulieriumi, leiskitės pėstute. Taip bus patogiau užsukti į sodą.
👉 Plaukite būtinai vakare! Tas vaizdas nepakartojamas. Tik būtinai pasiimkite šiltesnių rūbų. Jei krante gali būti su marškinėliais, plaukiant norisi žieminės striukės 😅
👉 Būtinai paragaukite tradicinio guliašo. Mums iš visų vietų labiausiai įstrigo @kioskbudapest Maistas ir aptarnavimas 10 balų 👍‼️Parkingas visur mokamas, išskyrus savaitgaliais, ir tik 3 val maximum 🤦‍♀️ Tai jei planuojat būti visą darbo dieną, pagalvokite apie požeminį garažą.

‼️Atsiskaitinėkite forintais arba kortele! Jokiais būdais neatsiskaitinėkite eurais, nes jų kursas gerokai blogesnis. Pvz., sąskaitoje rodo ir € ir forintus, tai jei 75€, kortele mokant nuskaičiuoja apie 50€ 🤷‍♀️
‼️Važiuojant automobiliu, visur degalinėse wc mokamas. O mokėti reikia 100 ft dedant į aparatą. Geras reikalas tas, kad pas juos galite susimokėti kortele, t.y. išsigryninti pinigus kasoje 😎

🦒 Sekančią dieną skirkite Zoologijos sodui, bet apie jį vėlesniame įraše 😎

👍 Stories rasite daugiau vaizdų 😎

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights