Tinklaraštis

Nenešiok, pripras

O aš sakau: eikit visi velniop, nešiosiu kol pakelsiu. Tam man padeda ergonomiška (!), Boba X nešioklė.

Nepamenu kaip ir kada aš sužinojau apie ergonomiškas nešiokles. Tiesą pasakius, visada žinojau tik BB nešioklę. Bet pasidomėjusi daugiau, pradėjau suprasti kodėl jos vadinamos „kabaklynėmis” (apie naują modelį nediskutuosiu ir į argumentą „švedai blogų dalykų vaikams negamins” tiesiog nusišypsosiu).

Tamprią trikotažinę vaikjuostę – gėrių gėrį atradau su antru vaiku. Kadangi Kamilis vežimo lopšyje beveik negulėjo, tai man vaikjuostė tapo išsigelbėjimu. Visgi, Gabrieliui tebuvo pusantrų metukų, o vežime jis nesėdėjo nuo dar anksčiau, tad su Kamiliu lopšyje būčiau tiesiog nespėjusi paskui.

Tampri vaikjuostė buvo naudojama beveik iki metukų, nes jis svėrė labai nedaug (8kg būdamas 1m.). Patikėkit manim, užtenka kelis kartus pažiūrėti youtube filmuką ir esi įgudęs to 5 metrų ilgio raišiotojas 😁

Žodžiu, laukiantis Miglės ilgai nesvarsčiau, vietoj didelių pinigų vežimui investavau į gerą nešioklę be įdėklo naujagimiui, tinkančią vaikams nuo 3,2kg. Neslėpsiu, įsigijau ir tamprią vaikjuostę, nes su ja taaaaaip jauku, bet pabandžiusi BobaX, vaikjuostę palikau kaip atsarginį variantą. Ir nesigailėjau nei sekundės. Vežimą, pirkom jau naudotą, panaudojom vos kelis kartus, nes užsisegti nešioklę yra lengviau ir greičiau nei žaist su vežimu. Plius, gali bet kur eit.

Svarbiausi dalykai:
🦘 Naujagimiui – kojos varliuko pozoje arba M formoje;
🦘 Minkšta nugarėlė;
🦘 C formos linkis nugarai;
🦘 Pagrindas nuo keliuko iki keliuko;
🦘 Nešiotojas turi lengvai pabučiuoti vaiko galvytę;
🦘 Pelvick tuck.

Tai va taip kengūriškai ir pradėjom naujus 2020-uosius. Ne kartą pasinaudoję Nėra blogo oro rekomendacijomis, aplankėme Pavlovo respubliką, o su vežimu ten po griuvėsius nepalaipiosi!

P. S. Neapsigaukite. Jei gamintojas rašo, kad nešioklė ergonomiška, tai nebūtinai taip yra.

P. P. S. Nėra vieno visiems tinkamo modelio, todėl visada siūlau išbandyti ir pasimatuoti, jei turit galimybę. Nes pvz., man, populiarioji Ergobaby visiškai nepatiko ir ją lyginu su turistine kuprine 😁
#mamosgyvenimas #vaikunesiojimas #Pavlovorespublila

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights