Tinklaraštis

Lietaus rūbai – ne tik vaikams

Tikriausiai nėra tėvų, kurie nežinotų apie lietaus rūbus vaikams. Juk sakoma, kad nėra blogo oro, yra tik bloga apranga. Ir taip, pas visus tikriausiai rasime bent vienas lietaus kelnes, lietaus striukę, botus, net ir lietaus pirštines. Kad tik vaikai galėtų drąsiai tyrinėti pasaulį esant bet kokiam orui. Tačiau neretai tenka matyti IG story’ius, kuriuose vaikai šokinėja balose, o mamos už kadro slepiasi nuo lietaus arba grįžusios skundžiasi, jog peršlapo. Kodėl? Kodėl tėvai pasirūpina vaikais, tačiau dažnu atveju pamiršta apie save?

Juk tam, kad vaikai galėtų tyrinėti pasaulį, jiems šalia reikia ir nesušalusių bei nesiskundžiančių tėvų. Ar ne taip? Kodėl pamirštame, kad lygiai taip pat ir mes save turime saugoti ir leisti džiaugtis pasauliu kartu su vaikais. Egzistuoja ne tik botai, kuriuos turi tėvai, tačiau ir lietaus drabužiai. Sakysite pirkti sau neapsimoka, gaila pinigų? Tai kodėl kasmet perkame vaikams naujus, kai sau galime nusipirkti vieną komplektą ir džiaugtis pakankamai ilgai? Na, žinoma, jei pasirinksime kokybiškus lietaus drabužius.

Šiuolaikiniame pasaulyje pasirinkimas tikrai didelis. Nuo labai madingų, įvairių siluetų ir spalvų bei dydžių. Tereikia atsirinkti tokį prekinį ženklą, kuris bus priimtinas jums.

Taip. Aš irgi ilgą laiką buvau ta mama tik su botais ir skėčiu ir vis tiek sugebėdavau likti šlapia. Kol nepradėjome ilgesnį laiką leisti gamtoje bet kokiu oru – šuo juk pats nepasivedžios miške. O jiems blogo oro tikrai nėra. Taip atsirado poreikis ir man, ne tik botams, tačiau ir stipresnei amunicijai.

Vėsesniu sezonu turiu striukę, kuri tinka ir nuo lietaus, tačiau atėjus šiltesniems orams supratau, kad ji man netiks vasaros lietui. Vis žiūrėdavau į lietpalčius, bet kažko bijojau. Neteisingo pasirinkimo. Nekokybiškos prekės. Stabdžiau save, nes na, kam reikia? Bet sugebėjau save perlipti.

Dar pavasario laikotarpiu susipažinau su nauju prekės ženklu Lietuvoje – SKOGSTAD. Naujokas Lietuvoje, bet senbuvis Norvegijoje bei Didžiojoje Britanijoje. SKOGSTAD didžiausią dėmesį skiria kokybiškiems lauko drabužiams moterims, vyrams ir vaikams. Tikrai yra tekę matyti Vinted’e pardavinėjamus iš antrų ar net trečių rankų vaikiškus SKOGSTAD drabužius, tačiau nežinojau, kad jie gamina rūbus ir suagusiems. Tad nieko nelaukusi, išsirinkau sau lietpaltį VIKNA.

Paklausite kodėl tokį? Nes man patiko jo universalumas. Neskirstymas į lytis – gali nešioti ir vyrai, ir moterys. Paprastumas, nes siluetas nereikalauja jokių įsipareigojimų ar neatitikimų per vienas ar kitas kūno linijas. Kišenės ir kapišonas, kurie dar labiau apsaugo nuo lietaus.

Kuo jie ypatingi? Na, jie tikrai nėra labai jau išskirtiniai 🙂 Tačiau yra patogūs ir kokybiški. VIKNA pagaminti iš PU (poliuretano) ir yra nešiltinti. O tai reiškia, kad tiks ir šiltą vasaros dieną. Jie yra neperšlampami (WP8000) ir neperpučiami. Taip pat turi visiškai sandarias siūles. Net kišenės yra pasiūtos taip, kad į jas nepatektų vanduo.

Vienas minusas – universalumas skatino gamintoją prisitaikyti ir dažnu atveju moterims rankovės būna ganėtinai ilgos. Tačiau šis minusas išsprendžiamas labai paprastai – rankovių gale rasite susegimus, kurie susiaurina ir rankovės tikrai netabaluoja.

O didžiausias pliusas, kad jį galiu dėvėti pati ir dar vyrui paskolinti, jei prireiktų.

VIKNA lietpaltis. Universalus.

Sakysite, kodėl rinkausi be pašiltinimo? Juk retu atveju pas mus lyja taip, kad nereiktų kažko šilčiau. Taip, visiškai sutinku, tačiau tam yra skirti flysiniai megztiniai. Jie yra tobulas vidurinis sluoksnis. Prieš tai turėti flysiniai džemperiai būdavo pakankamai stori. Tad gavus SKOGSTAD TINNHOLEN flysinį džemperį buvau šiek tiek nustebusi ir pirmas įspūdis buvo nusivylimas. Ir oi, kaip aš klydau!

Plonumas neturėjo manęs išgąsdinti. Plonumas net sakyčiau yra patogesnis reikalas už tuos storesnius, nes galiu lengviau pasivilkti po apačia įvairių striukių ir niekas nevaržo mano judesių. Šiuos SKOGSTAD flysinius džemperius nešiojame su vyru jau ne pirmą mėnesį ir skalbti jie ne kartą. Drąsiai galiu teigti, kad neprarado nei spalvos, nei pakeitė savo formos.

SKOGSTAD flysiniai drabužiai pažymėti Nordic Swan ekologišku ženklu. Tai reiškia, kad jie pagaminti tvariai. T.y. atsižvelgiant į visas aplinkosaugines ir žmogiškųjų išteklių problemas nuo pat pirmosios grandies.

Ar dar reikia įtikinėti, kad SKOGSTAD yra patikimas ir kokybiškas prekinis ženklas? Nemanau. Nors net ir kiek įtikinėčiau, kol nepabandysite patys, niekada neįsitikinsite. Tad šį kartą drąsiai sakau – geriau vieną kartą pabandyti ir suprasti, kad pasielgėte teisingai.

SKOGSTAD prekinį ženklą rasite pas EasyGetWarm – profesionalų komandą, kurie padės išsirinkti tinkamiausius ir patogiausius drabužius skirtus bet kokiam orui. Patikėkit, aš juos tikrai labai užknisau besirinkdama lietpaltį 😀

Tad nepamirškite savęs ir savo patogumo! Linksmų nuotykių bet kokiu oru. Susitikime balose!

P.s. drąsiai rekomenduoju ir vaikiškus drabužius!

Straipsnis parengtas kartu su EasyGetWarm. Reklama.

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights