Tinklaraštis

Plaukiam baidarėmis su vaikais

Kas mane seka žino, jog jau ne pirmą kartą išsiruošiame į žygį baidarėmis ir kanojomis su vaikais. Vieni sukioja pirštus prie smilkinių, kiti prisijungia plaukti kartu, dar treti nedrįsta prisijungti. O aš sakau, kad nėra ko bijoti.

Tad šį kartą pasidalinsiu patarimais, kaip pasiruošti plaukiant su vaikais .

:one: Maistas, maistas, maistas ir dar kartą maistas. Reikia turėti daug užkandžių,  tokių kabinančių kaip „saulėgrąžos” :smiley:
:two: Pasirūpinti atsarginiais drabužiais (čia Lietuva, čia lietus lyja net kai giedra:smiley:).
:three: Turėti daug vandens :droplet:
:four: Prieš lipant į baidarę/kanoją – gerai išsitepti kremu nuo saulės :sun_with_face:
:five: Nepamiršti galvos apdangalo!
:seven: Nusiteikti, kad gali tekti skubiai lipti į krantą dėl wc reikalų. Vaikai kartais nelaukia :rolling_on_the_floor_laughing:
:eight: Pasiruošti turėti daug atsakymų į klausimus „kas čia?”
:nine: Pasiruošti leisti vaikui tyrinėti vandenį ir jame esančius augalus.
:keycap_ten: Pasirūpinti neperšlampamais maišais ir tinkamų dydžių liemenėmis! Čia jums padės patyrę valtininkai. Tokie kaip @palusesvaltine (#nereklama)
:one::one: Pasirinkti upę, kurioje galimas ne vienas išlipimas extra atveju.
:one::two: Iš anksto apgalvoti vietą miegui, nes labai dažnai vaikai nulūžta užsiūbuoti vandens. Mes tiesiam suaugusio liemenę ir rankšluostį.
:one::three: Jei plaukiate kanoja – pasirūpinkite patogiu atsisėdimu vaikui. Mes imame rankšluosčių pilną kuprinę. Ją dedam į neperšlampamą maišą ir sodinam priekyje kaip ant suoliuko.O svarbiausia – nusiteikti, kad GALI BŪTI VISKO!:arrow_right: Būna net vandens nebijantys vaikai išsigąsta ir verkia.Per visus mūsų plaukimus buvo ne vienas ir ne du jaunesni nei metų laiko vaikai. Buvo ir dvimečiai. Buvo ir trimečiai. Buvo ir tokių, su kuriais tėvai plaukto bijojo, nes davė 100%, kad lips lauk. Bet NEIŠLIPO :smiley: Ir nei karto niekas nebaigė plaukimo anksčiau, net lyjant lietui.

Tad NENUVERTINKIT SAVO VAIKŲ ir jei tik norisi, būtinai pabandykit.

Neįkainojami įspūdžiai ir nuostabi patirtis.

Aš jau laukiu kito plaukimo!Tačiau visada patariu išlikti ramiems.

Plaukimą galima visada baigti anksčiau.

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights