Tinklaraštis

Kaip viskas pasikeičia po gimdymo

Su kiekvienu vaiku matau besikeičiančius savo kūną ir veidą. Vieniems atrodau suvargusi, kitiems savimi nesirūpinanti, tretiems atrodau per gerai apie save galvojanti. Nepasidažiusi, be priaugintų blakstienų, su trumpais nagais. Visada su džinsais, niekada su suknelėm.

Visi pastebi fizinį atvaizdą, bet niekas, tik aš pati suprantu kaip keičiuosi, kaip keičiasi mano požiūris. Gyvenimas iki vaikų, gyvenimas su vaikais. Du skirtingi patyrimai, kurių laikotarpiu apie save galvoju visiškai kitaip. Matyt ir kūnas duoda apie tai žinoti.. Visiškai kitaip priimu bemieges naktis, visiškai kitaip po jų jaučiuosi. Tačiau kad ir kas bebūtų, kad ir kaip atrodyčiau tie 15kg plius ar žilos sruogos plaukuose yra menkniekis su tuo, ką patiriu žiūrėdama į savo vaikus.

Ir taip, neslėpsiu, kartais juos norisi sumūryti į sieną, kartais pabėgti iš namų toli toli. Ir kartais aš tikrai su jais nesusitvarkau, bet nekeisčiau jų į nieką pasaulyje.

Motinystė keičia žmones. Ir Tave ir mane ir visus aplinkui. Ir su kiekvienu vaiku į gyvenimą pradedi žiūrėti kitaip ir kitaip vertinti aplinką.
#mamosgyvenimas #trijuvaikumama

Beje, nuostabaus grožio nuotrauka užfiksuota Dobiliuko foto

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights