Tinklaraštis

Ką dovanoti Kalėdų proga

Nenumaldomai artėjant vienam gražiausių metų laikui – žiemai, visi nejučia pradedame sukti galvas dėl dovanų. Asmeniškai man, tai vienas didžiausių iššūkių, nes aš esu labai labai bloga dovanų rinkėja.. Man dovana turi būti tokia, kad ją naudotų, o nebūtų padėta dulkėti kamputyje, nes pati labiausiai negaliu pakęsti kampe padėtų ir dulkes renkačių dovanų. Prisipažinsiu, labai dažnai tokias dovanas tiesiog perpadovanoju ir galvoju, kad geriau jau gaučiau ką nors valgomo. Dar labai įžeidžianti dovana yra visokios vonios priemonės. Na, c’mon, ar tikrai reikia dovanoti dušo želė ar muilo burbulą, kurio kvapo galbūt gavėjas net negalės pakęsti? Tad galvojau galvojau ir sugalvojau, kad pasidalinsiu su jumis keliomis idėjomis, kurios galbūt palengvins kažkam gyvenimą 😀 Beje, viską rinkausi iš lietuvių gamintojų, kuriais tikiu ir pasitikiu, nes daugumą dalykų esu pati išbandžiusi.

Dovanos vyrams

Asmeniškai man sunkiausia Kalėdų dovaną išrinkti vyrams, nes jų norai labai dažnai būna tokie finansiškai skausmingi, kad nori nenori, tenka galvoti kažką paprastesnio ir panaudojamo beveik kasdien. Mano vyras labai mėgsta marškinėlius ir džemperius, tad dažniausiai visomis progomis gauna ką nors tokio iš Ačiū labai. Tokie užrašai ypač tinka suprantantiems „bajerius” 🙂 Dar geras ir smagus dalykas yra marškinėliai su vaikų piešiniais, tačiau bėda, jei vaikas dar tiki Kalėdų seneliu, tada sunku būtų išaiškinti vaikui, kodėl jo piešinys atsidūrė ant „tos” Kalėdų senelio dovanos.

Dar vienas iš tokių paprastų ir kasdien naudojamų daiktų yra kokybiškas ir tvirtas odinis diržas. Esu išbandžiusi ne vieno gamintojo diržą, tačiau šį kartą noriu rekomenduoti Shine In Rain. Odinis, tad tikrai nesuplyšta po mėnesio ir kaina tik 29eu. Sakyčiau tikrai nebrangu, o juo labiau diržas tikrai kokybiškas.

Dar viena puiki dovana vyrams visada bus piniginė arba nemėgstantiems monetų – kortelių dėklas. Pati vis gundausi kortelių dėklu, nes tikrai atrodo labai labai patogus dalykas. Piniginės kaina 52eu, o kortelių dėklas 16eu.

Tad štai tokios idėjos man gimsta galvojant apie dovanas vyrams. Aišku, visada geriausia dovanoti ką nors pagal pomėgius, bet kaip jau minėjau, dažnai vyrų pomėgiai būna baisiai brangūs, bent jau mūsų atveju 😀

Dovana mamai, sesei, močiutei ar draugei

Vėl – mėgstančioms kasdieniškas ir paprastas dovanas, visada neprašausite dovanodami džemperius ar marškinėlius. Mano mėgstamiausia apranga yra džinsai ir marškinėliai arba džemperis, tad jei pažįstat tokią moterį kaip aš – niekad neprašausit.

Štai pavyzdžiui mano mėgstamiausi marškinėliai iš Ačiū labai KAIP NORIU TAIP ATRODAU. Nors iš esmės visi ir žmonos ir sesės užrašai man labai patinka 🙂

Dar viena dovana, kuri pradžiugins BEVEIK kiekvieną moterį (na, jūs geriau juk pažstate savo artimiausias moteris) yra papuošalai. Visada su pavydu žiūriu į naujus Kilputės pieva auskarus, nes auskarų aš kažkodėl negaliu nešioti jokių. Nesvarbu koks metalas 🤦‍♀️Tačiau turiu šios auksarankės sagę (Lietuvos širdelę) ir esu nusižiūrėjusi apyrankę 😍 Beje, ir mamai esu numačiusi ten Kalėdinę dovaną 😁 Nes nu pažiūrėkit – jie atrodo kaip tikri bijūnai!!!

Jau nekalbu apie papuošalus tinkančius ir mažoms mergytėms ir jau paaugusioms damoms 🦄

Taip pat niekada neprašausite dovanodami gražias akimirkas. Man pačiai pats gražiausias nuotraukų perkėlimas į fizinę realybę yra nuotrauka ant drobės. Tai ne tik šiltų prisiminimų įamžinimas, bet ir puiki interjero detalė. Pati laukiu nesulaukiu remontų galo, kai galėsiu visuose namuose jų pasikabinti, nes rėmeliuose tikrai neatrodo taip puikiai. Drobėms visada renkuosi Deco detales. Štai ir dabar, net nelaukdama Kalėdų vieną jų (20*30cm) padovanojau savo močiutei gimimo dienos proga ir laukiu Kalėdinės fotosesijos rezultatų, kuriuos perkėlusi ant drobės dovanosiu Kalėdų proga kitiems seneliams.

Tačiau tam, kad turėtume ką perkelti, reikia gražių nuotraukų 😁 Pernai aš visiems suorganizavau Kalėdinę šeimos fotosesiją. Ir žinokit, tai buvo vienas smagiausių prisiminimų, nes aš pavyzdžiui, visiškai neturėjau jokių nuotraukų su savo tėčiu ar mama. Žinoma, vyrų pabumbėjimų teko išklausyti, tačiau rezultatai pradžiugino visus ❤️ Iš savo patirties, drąsiai galiu rekomenduoti dvi fotografes. Aistę iš LoveToFoto, jei mėgstate studijines nuotraukas, kur fotografė, jei tik norėsite, pasakys kaip pasukti galvą ar įtraukti pilvą, kad puikiai atrodytumėt 😁

Arba Dobiliuko foto, jei norite tikrų, gyvų kadrų, emocijų, fotografės tyliai stebinčios ir fiksuojančios jūsų šeimos gyvenimą. Dabar džiaugiuosi turėdama dvi mėgstamiausias fotografes, kurias galiu drąsiai rinktis pagal progą ir drąsiai rekomenduoti kitiems.

Na ir dar viena nereali dovana moteriai, ypač tokiai kaip aš, kuri dažnai pagaili pinigų makiažams, tačiau tam tikromis progomis norėtų mokėti pato taisyklingai pasidažyti – MAKIAŽAS SAU kursai. Kadangi iš manęs visažistė ne kokia, rinkdavausi įvairias specialistes, tačiau tik Jolita iš Make up room sugebėjo mane padažyti taip, kad jausčiausi labai graži ir svarbiausia savimi, tad jei netolimoje ateityje planuoju būtinai apsilankyti kursuose būtent pas ją.

Valgomos dovanos

Na ir galiausiai apie valgomas arba geriamas dovanas. Visada sakau ir sakysiu, kad jei nesugalvoji ką padovanoti, tai vietoj bet kokios nesąmonės rinkis kažką išgeriamo arba suvalgomo. O jei dar pasirinksi kokybišką ir skanų produktą, tai padovanosi ne tik skonį, bet ir emociją.

Vienas iš tokių produktų neabejotinai bus kava. Mano pati mylimiausia ir skaniausia kava, kurią aš mėgstu ir visiškai paprastą juodą – užpiltą ar iš kavos aparato, yra Fika kava iš Boutique coffee. Patikėkit, bet kuris kavos mėgėjas pasakys, kad ši kava ypatinga.

Taip pat mano šių metų atradimas yra įvairių skonių uogų bei žolelių milteliai iš Urban food. Nors pati pakankamai skeptiškai žiūrėdavau į tokias naujoves, tačiau dabar rytas dažniausiai pradedamas patiekalu su jų aviečių milteliais. Dabar turi ir 4 skirtingus mixus, tad patenkintas lils kiekvienas!!

Galėčiau dar vardinti ir vardinti, tačiau dauguma mano mylimų kūrėjų šiems metams užsakymų nebepriima, tad geriau net neerzinsiu su nerealaus grožio meduoliais iš Su meile, meduolis arba nerealiomis kuprinėmis iš Kami handmade.

Šiam kartui tiek ir tikiuosi, kad į galvą šovė bent viena idėja ❤️

Verified by MonsterInsights