Tinklaraštis

Ženklų kalba ir kūdikiai. 1 dalis

Visi aiškiai žinome, kad kūdikiai kalbėti nemoka. Ir užtrunka šie tiek laiko, kol jie sugeba išreikšti savo mintis ir norus žodžiais, kuriuos mes aiškiai suprastume. Tačiau visada galime pasilengvinti sau gyvenimą ir nuo pat mažų dienų juos mokyti ženklų kalbos. Tikrai taip, išmokykime kūdikius gestų kalbos ir komunikacija taps daug paprastesnė.

Mano trys pirmieji ženklai, kuriuos mokau Miglę yra pienas, dar ir palauk. Tikriausiai aiškiai neaprašysiu, kaip juos parodyti, todėl nufilmavau mėgėjiškai, kaip jie naudojami. Beje, juos net įmanoma sujungti į sakinį 🙂

Žinau, kad atsiras sakančių, jog žodžio palauk mokytis dar per anksti, nes jie dar maži ir jų poreikius reikia tenkinti iš karto, čia ir dabar. Aš matyt tiems žmonėms pasirodysiu mama siaubūne, nes jei aš pavyzdžiui užsiimu su vyresniais vaikais, man ir būtina pabaigti bent kažkokį veiksmo epizodą ir tik tada bėgti pas mažąją. Taip darau todėl, kad vyresnieji irgi nebūtų pamiršti. Kad nesijaustų, jog jie dabar yra antraeiliame plane.

Esu įkėlusi šį video ir į savo Instagram paskyrą, tai ten jau viena mama pakomentavo, kad taikė šį metodą ir dabar net trimetis atsimena šiuos ženklus, tad žiauriai smagu yra žinoti, kad jie veikia.

Kažkada vėliau pasidalinsiu ir dar keliais ženklais, kurių beje išmokyti galima net 10-15, tik klausimas kiek jų iš tikrųjų reikia 🙂

Smagaus žiūrėjimo ir lauksiu jūsų atsiliepimų. Video rasite mano Instagram arba Facebook paskyroje <3

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights