Labas!

Esu Žemyna, 3 vaikų mama. Augindama berniukus kartais pasvajodavau apie savo tinklaraščio kūrimą, tačiau vis atidėdavau arba galvodavau, kad ir taip yra daug rašančių. Tačiau laukiantis trečiąjį kartą supratau, kad laikas įgyvendinti mintyse ilgai plėtotą idėją. Esu iš tų žmonių, kurie negali pakęsti neteisybės ir žino, kad niekada nebus vieno atsakymo. Kiekvienas klausimas priklausys nuo daug kintamųjų, ir taip yra ir mano gyvenime. Visi vaikai skirtingi, visos situacijos skirtingos. Taip kilo idėja pradėti dalintis savo patirtimi tinklaraštyje MAMOSGYVENIMAS.

Mano trys pipirai: Gabrielius 8m., Kamilis 6m., Miglė 3m. Kartu su jais ir vyru Giedriumi, vaikų tėčiu, esame truputį kreizi šeimyna. Mėgstame senus automobilius. Kartu vystėme prekinį ženklą Ačiū labai, tačiau nusprendėme jį perleisti į kitas rankas. Tad šiuo metu esu pilnu etatu dirbanti mama, kurianti tinklaraštį.

Jau treti metai esame namų įsikūrinėjimo procese, darome viską savo rankomis. Savo rankomis tinkavome, špakliavome ir dažėme sienas, patys klojomės grindis ir kūrėme dizainus. Kol kas namai dar nebaigti įrengti, bet po truputį, po truputį ir viskas pasibaigs.

Apie mus truputį daugiau galite sužinoti Tėvų darželio laidoje apie ožiukus , taip pat mano instagram paskyroje.

2019 metais organizavau ladų suvažiavimą LADADIENIS 2019, taip pat kasmet organizuoju šeimų plaukimą baidarėmis kartu su Palūšės valtine.