Tinklaraštis

Elfas ant lentynos: nauja tradicija vietoj Advento kalendoriaus?

Elf on the shelf viena iš naujai senų tradicijų DIdžiojoje Britanijoje. Ir taip, pasirodo ji tiesiog sugalvota vienos šeimos ir išrutuliota į jau visame pasaulyje baigiančią paplisti elfų epidemiją. Anksčiau Dižiojoje Britanijoje ant lentynos sėdėdavo elfas ir raportuodavo Kalėdų seneliui vaikų elgesį visą gruodžio mėnesį iki Kalėdų. Tad viena šeima sugalvojo, kad elfas gali ne tik stebėti, tačiau ir krėsti išdaigas.

Taip gimė Elf on the shelf šiuolaikinė idėja. Dažniausiai elfas atkeliauja kartu su laišku, prisistatydamas vaikams, kas jis toks, ką jis veiks, t.y. krės išdaigas, ir, kad jokiu būdu elfo liesti negalima 🙂 Čia tam, kad jis neprarastų savo stebuklingumo.

Aš šiemet irgi ruošiuosi elfo išdaigoms, nes nors Advento kalendoriuje esančios užduotys ir labai smagu bei patinka vaikams, tačiau šiemet ir pati noriu įpūsti sau šiek tiek kūrybingumo ir pasidaryti darbo, kad kiekvieną rytą vaikai rastų vis kitą išdaigą. Elfą ir laiškų paruoštukus įsigijau Facebook’e iš žmogaus, tad kažko konkrečiai rekomenduoti neturiu 🙂

Taip pat pasidalinu keliomis idėjomis iš Pinterest. Turiu pabrėžti, kad tai nėra mano nuotraukos.

Tai va su tokiomis ir panašiomis idėjomis susiduria kiekvieną rytą atsikėlę vaikai. Per Kalėdas Elfas palieka laišką, kuriame atsisveikina iki kitų metų ir žinoma, po egle palieka Kalėdų senelio dovanas.

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights