Tinklaraštis

Pykinimas ir vėmimas nėštumo metu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt USD819338350 ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
Šiandien noriu pakalbėti apie skaudesnį dalyką. Apie pykinimą nėštumo metu. Su dviem nėštumais mane lydėjo normalus rytinis pykinimas, kuris apsilankius wc vieną kartą praeidavo ir tiek. Tačiau trečias kartas organizmui atsiliepė kur kas sunkiau ir neišsisukau be vizitų ligoninėje. Ir ne, aš nevėmiau 40 kartų per dieną, man užteko ir 5 kartų per dieną, kad nusilpčiau tiek, jog nesugebėčiau paeiti. Su viltimi laukiau 14 savaičių (prasidėjo nuo 4 savaičių), tačiau tačiau.. Viskas baigėsi tik apie 20 savaitę. Prisiklausiau daug patarimų:
✨ Obuoliai;
✨ Vanduo;
✨ Borjomi Lietuva mineralinis;
✨ Išsigazavęs Vytautas mineralinis;
✨ Visada ką nors kramsnoti;
✨ Imbiero tabletės;
✨ Kramtomoji guma;
✨ Citrina..
Ir dar daug daug visko. Deja, nepadėjo niekas. Vanduo su burbuliukais sukeldavo dar didesnius spazmus, visada ko nors kramsnojimas tik greičiau sukeldavo vėmimą, kramtomoji guma irgi. Taip kiekvienas vakaras baigdavosi lovoje, kol galiausiai po vieno savaitgalio, savo kojom nebeišėjau iš wc. Realiai, iššliaužiau. Ir net mano vyras, kuris į gydytojus kreipiasi tik kraštutiniu atveju, griežtai liepė važiuot į ligoninę. Nors tą dieną vėmiau tik 3 kartus, kas pasak pirminių požymių yra normalu. Tačiau ačiū Vilniaus universiteto Antakalnio klinikos akušerinio skyriaus gydytojoms ir seselėms, jos mane pastatė ant kojų, nors ir buvo nustebusios, kad tiek mažai vėmimų būdavo. Taip prasidėjo mano kasdienės kelionės į dienos stacionarą (turint 2 mažus vaikus, negali tiesiog visko mesti ir gulti savaitei į ligoninę).

Taip pasivaikščiojus, organizmas atsistatė, ir jei net po vieno vėmimo pasijusdavau silpniau, iš karto važiuodavau susilašinti skysčių. Niekada neišgirdau priekaištų, tik paskatinimų kreiptis, jei tik kas negerai.

Tad kiekvienai nėštukei pasakysiu, NENUMOKIT RANKA Į PYKINIMUS. Svarbiausia yra jūsų sveikata ir nebijokit kreiptis į medikus.

Ir labai užjaučiu tas nėštukes, kurias pykina viso nėštumo metu.. 🌟KAIP GELBĖJATĖS?🌟 Pasidalinkit savo istorijomis komentaruose, gal kam nors pagelbės jūsų patirtis.

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights