Tinklaraštis

Dovanos vyrams. Kodėl taip sunku sugalvoti, ką jiems padovanoti?

Nežinau kaip jums, bet man tai tikrai pats sunkiausias dalykas yra sugalvoti, ką dovanoti vyrui. Nes a) jie nori labai brangių dovanų, b) nori tokių dovanų apie kurias tu nieko nenutuoki, c) jiems nieko nereikia 🙂 Jei moterims tikrai didelis pasirinkimas, nes jos gerokai universalesnės, tai vyrams tikras galvos skausmas. Jei pas jus kitaip – valio! Tikrai nuoširdžiai pavydžiu 🙂

Dar pavydžiu gal truputį toms, kurių vyrai turi kažkokį konkretų hobį, kuris nereikalauja tūkstančių, nes kai aš paklausiu ko nors savo vyro, tai dažniausiai nesuprantu nei vieno pavadinimo ką jis pasako. Juolabiau net neįsivaizduoju, kur reikėtų ieškoti tokių dalykų (čia turėtų būti veidukas, kur beždžionėlė užsdengusi akis). Va tik ko niekada nedovanoju, tai kūno priežiūros priemonių. Nei man patinka jas gauti, nei kažkam dovanoti. Taip, galbūt tai puiki dovana žmogui, kuris mėgsta visokius tokius dalykėlius, bet.. Ne man ir juolabiau ne mano vyrui, tad šį kartą tokių pasiūlymų dovanose nebus.

Žinoma, visada galima kažką įdomaus sugalvoti. Sakyčiau vyrams galima dovanoti atsiminimus, kažkokius daiktus, kurie susiję su jūsų bendra arba šeimos istorija. Vėlgi, yra daug vyrų, kurie, švelniai tariant, yra šalto charakterio, todėl net ir apsidžiaugę to neparodo. Bet manau vis tiek kartas nuo karto pasižiūri ir tie daiktai švelniai paglosto jų savimeilę.

Tad šiandien noriu pradėti nuo tokio daikto, kuris atitinka visus praktiškumo reikalavimus. Yra patogus, švelnus ir malonus. Tai yra kalėdinis džemperis iš topai.lt. Apie šiuos džemperius esu rašiusi ir ankstesniame straipsnyje, tad taip, tai yra universali dovana. Ir pasikartosiu dar kartą, kad būtinai reikia žinoti ar dovana bus tokia, kurią gaunantysis nešios. Jei tai yra visiškas kostiumų žmogus, galbūt ir nebus pati geriausia dovana? Bet aš – žinodama savo aplinkos vyrus ir, aišku, savo vyrą, žinau, kad jiems džemperiai tikrai patiktų ir tiktų. O jei dar ir su šmaikščiu paveiksliuku..?

Kita dovana, kuri sukasi mano galvoje, irgi tikrai netiks kiekvienam. Tačiau bus ideali dovana vyrui, mėgstančiam keliauti arba vyrui, mėgstančiam originalias interjero detales. Tadadadam, tai yra mediniai interjero žemėlapiai Your Wooden Map. YourWoodenMap yra lietuvių prekinis ženklas, sukurtas iš didelės aistros rankdarbiams.

Smalsus, kūrybiškas berniukas vardu Dominykas, nuo mažens labai mėgęs rankdarbius ir save išbandęs daugelyje sričių, visgi suprato, kad arčiausiai širdies jam yra medis. Jo meilė medienai įkvėpė pradėti daryti medinius rankdarbius, kol galiausiai tie rankdarbiai virto mediniais žemėlapiais ant sienų. Dabar šis prekinis ženklas valdomas dviejų vyrų, kurie jums gali pasiūlyti dviejų tipų žemėlapius: 2D ir 3D. 2D žemėlapiai gali būti net 7 spalvų: nuo tamsiausios iki šviesiausios, tad puikiai tiks bet kokiame interjere. 3D žemėlapiai gali būti tik vienos spalvos, jei tiksliau multi spalvų, nes čia jau valstybės išskirtos skirtingomis spalvomis.

Dydžius taip pat galite rinktis skirtingus, tad puikiai tiks bet kokio dydžio interjere. Man asmeniškai labiau patinka 3D žemėlapiai ir aš manau, kad tai puiki dovana ne tik suaugusiam vyrui, bet ir mažam berniukui. Čia jis ne tik galės mokytis valstybių pavadinimus, tačiau ir svajoti bei planuoti, kokias šalis norės aplankyti. O gal žymėti jau aplankytas. Smagiausia, kad surinkimas tikrai paprastas, o visą informaciją jie pateikia pas save internetinėje svetainėje.

Kita dovana mano sąraše, irgi jau kartą minėta ankstesniame straipsnyje – tai STANLEY termopuodelis iš gerduva.lt. Nežinau kaip jūsų vyrai, bet mano vyras darbo dienomis rytais tikrai nespėja ramiai išgerti kavos, nes juk miegas visada svarbiau nei kava 🙂 Tad kokybiškas, laiko patikrintas kelioninis puodelis su karšta kava, bus puikus palydovas važiuojant į darbą.

Na, o jei jūsų vyrai užkietėję žvejai, medžiotojai ar dar kitokio laisvalaikio gamtoje mylėtojai, tai iš viso belekaip jums pavydžiu, nes Gerduva pasiūlys didelį pasirinkimą kokybiškų termo indų.

Judam toliau ir mano mintyse dar vienas labai smagus ir šmaikštus pasiūlymas dovanai – smagios kojinės iš mūsų mylimų žaislų LaQ pardavėjų Japoko.lt. Japoko prekinis ženklas po savimi slepia daug visokių smagių dalykų iš Japonijos. Valgomų dovanų straipsnyje dalinausi japoniškų saldumynų rinkiniais, o šį kartą noriu parodyti japoniško dizaino kojines.

Tikrai manot, kad vyrai tokia šmaikščia dovana neapsidžiaugtų? 🙂 Ten rasite ir spurgų kojinių, ir sušių kojinių, ir automobilių kojinių.

Kalbant apie laisvalaikį ir smagiai leidžiamus vakarus, negaliu tarp dovanų neįtraukti ir stalo žaidimų. Kol kas mūsų mylimiausias gamintojas yra BrainGames. Gal todėl, kad ir vyras, ir aš, labai mėgstame žaidimą Carcassonne. Man atrodo čia yra pats smagiausias žaidimas ever. Bet žinoma, daug kas mėgsta ir gerokai rimtesnius arba atvirkščiai, linksmesnius žaidimus. Tai Brain Games yra ta vieta, kurioje jūs apibūdinę žmogų gausite pačią geriausią rekomendaciją ir patarimą, koks stalo žaidimas patiktų dovanos gavėjui.

Na ir dar viena, paskutinė dovana, kuri patiks praktiškam vyrui – tai žieminė striukė ir žieminės kelnės aktyviam žiemos laisvalaikiui. Taip, žinau, kad yra daug vyrų, kurie tokius dalykus turi, tačiau tikrai yra ir neturinčių. Prieš maždaug 4 metus ir aš savo vyrui dovanojau slidinėjimo kostiumą, vien tam, kad nevaržomai galėtų dūkti su vaikais lauke. Aišku, jį jau reikėtų keisti, tad aš dairausi į EasyGetWarm parduodamus skandinaviškus Skogstad produktus. Pas juos tikrai didelis pasirinkimas, o svarbiausia, kad ten galima rasti ir aktyvioms lauko pramogoms, ir kasdienai pritaikytų lauko rūbų. Aš dovanodama anksčiau padariau klaidą ir padovanojau raudoną striukę, tad į darbą teko pirkti dar vieną. Universalūs daiktai pritaikyti skirtingoms situacijoms yra 1000 kartų geriau!

Šį kartą mano pasiūlymų tiek. Vėlgi turiu pabrėžti, neatsisakau savo praeitų metų idėjų. Ten irgi rasite daug pasiūlymų. Tačiau šiemet mano favoritai yra šie. Iš dalies tai gal ir paprasti pasirinkimai, bet žinau, kad praktiškiems vyrams tokios dovanos tikrai patiktų. Nekalbu apie tuos su konkrečiais hobiais – žvejyba, medžioklė, aktyvus sportas ir pan. Čia matyt yra tokios sritys, kuriose kasmet sąrašas ir norai tik plečiasi ir plečiasi, ir dovanas sugalvoti labai lengva, nes aišku, ko tam vyrui reikia.

Iš dalies man labai patinka stebinti žmones. Tad visada noriu, kad dovana būtų į temą. Pati labai nemėgstu per Kalėdas gauti „užprašytų” dovanų, nes visiškai prarandamas netikėtumo faktorius.. Štai kodėl stengiuose apgalvoti kelis žingsnius į priekį ir tikrai nustebinti. Galbūt padėti ir jums 🙂

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights