Tinklaraštis

Kodėl mes naudojame inhaliatorių

Aš tikriausiai būsiu viena iš nedaugelio mamų, kuri gali pasigirti. Per visus, jau šiek tiek daug nei 5 metus, tik vienas mano vaikas yra gavęs antibiotikų.

Sakote stebuklas? Nežinau. Galbūt tiesiog paprastas požiūris į ligas. Nes man sloga – ne liga. Ir aš nekalbu apie tuos variantus, kai sloga išsivysto į ausų uždegimą.

Kalbu apie paprastą, eilinę slogą. Tačiau mes ją puolame gydyti iš karto. Vos pastebėję.

Dar yra kosuliai. Va šitie baubai man truputį kartais sukelia baimę, nes su Kamiliu teko patirti tai, ko niekam nelinkėčiau. Baubą LARINGITĄ. Nepasakosiu kaip buvo baisu matyt dūstantį vaiką, bet viskas kaip greit prasidėjo, taip pakankamai greit ir praėjo.

Nuo to karto, ligoninėje gulėti nereikėjo, nes gavau visa pilną instrukciją kaip nuo jo apsisaugoti. O dalykas labai paprastas – INHALIATORIUS.

Inhaliacijos padeda ir paprastam kosuliui bei slogai gydyti ir truputį baisesniam. Nesakysiu, ką vartojam esant laringito požymiams, nes tai turi paskirti gydytojas.

Bet ligoninėje seselės instruktavo taip:
-jei kosulys sausas, tai jį reikia drėkinti, tam naudojam paprastą vandenį;
-jei drėgnas, reikia sausinti, naudojam NaCl, dar kitaip žinomą, kaip lašelinėms naudojamą vandenį parduodamą vaistinėse.

Nuo tada visas mano didžiausias vaistinėlės svečias – inhaliatorius. O šaldytuve visada rasite NaCl.

Tuo metu dar ligoninėje internetu užsisakiau paprastą kompresorinį ir juo puikiai naudojomės 3 metus. O bet tačiau, viskas turi pabaigą ir pradžią. Nežinau ar ten kažkas sugedo ar jis tiesiog morališkai paseno, bet teko ieškoti naujo. Ir nesvarku, kad garantija 5 metai. Aš juk visada pamirštu išsaugoti dokumentus ilgiau nei 2 metus. Be to, su juo Miglė slogos metu nesileido inhaliuojama.

Tad šį kartą iš karto žinojau, kad noriu nedidelio ir kompaktiško, kad lengva būtų nešiotis ir būtų tylus. Domėjausi visais šiuo metu esančiais rinkoje kompaktiškais tinkleliniais inhaliatoriais, tačiau aš noriu praktiškumo. Man svarbu, kad inhaliatoriumi galėtų naudotis visa šeima.

Taip besidomint ir gimė labai graži draugystė su Herupa.lt, kurie prekiauja Smart Mesh inhaliatoriais:
-veikia labai tyliai (filmukų negarsinom inhaliuojant)
-yra belaidis, todėl Miglė nesikėsina į laidą 😀
-nešiojamas ir dar turi savo „kosmetinę“
-ir man svarbiausias argumentas TINKA VISIEMS NUO 0 IKI 99+.

Kas be ko, turi ir garantiją.

Tai jeigu jūs, vis dar neapsisprendžiate ar jums reikia aš sakau TAIP. Tikrai nepasigailėsite, o tinkamai naudodami dar ir daug sutaupysite vaistams, nes tie visi sirupėliai yra grynas apgaudinėjimas.

Visgi kosulys kaip ir sloga, vieniems komplikuojasi ir su vaistais, o kitiems praeina ir negydomas, tiesiog su inhaliatoriumi mes galime pagreitinti gijimo procesą.

Dalinuosi savo kodu LABAS10, su kuriuo herupa.lt gausite 10eu nuolaidą 👌

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights