Tinklaraštis

Ką dovanoti Kalėdų proga? Geriausios dovanos vyrams

Pats sunkiausias galvosūkis artėjant šventėms man būna kalėdinės dovanos vyrams. Iš dalies net šiek tiek džiaugiuosi, kad dovanas reikia išrinkti tik savo vyrui ir savo tėčiui. Na, tėčiui tai dar ir mama su sese padeda, bet vis tiek. Man tai gana sudėtingas reikalas. Visada norisi išrinkti tai, kas patiktų, ką įvertintų, kas atitiktų tuo metu vyraujančius pomėgius ir mąstymą. Jei vienam vyrui galime padovanoti termo kojines, tai kitas liks nesupratęs, kam jos reikalingos. Vienam galime padovanoti knygą, tačiau kitam tai gali būti pati blogiausia dovana. Ever.

Ką dovanoti vyrams per Kalėdas? Nuotr. LauberPhotography

Aš labai mėgstu dovanoti. Žymiai labiau nei gauti dovanas. Jaučiu neblėstantį pasitenkinimą, kai matau, kad žmogui dovana patinka. Ir jam nebūtina to išreikšti žodžiais. Viskas matosi iš akių. Tad šiuo laikotarpiu, pagalvojau, kad parašysiu jums savo TOP10 vyrų dovanų Kalėdų proga. Nors aišku, daugelį tų dovanų galima būtų dovanoti ir moteriai, bet aš pasirinkau taip. Galbūt patiks ir pritaikysite, kol dar yra laiko.

Beje, surašyta elės tvarka visiškai nereiškia, kad kažkuri dovana yra geresnė ar blogesnė. Visos jos yra puikios dovanos, skirtingų kainų kategorijų ir skirtingų poreikių žmonėms. Nors nemeluosiu, mano vyrui patiktų visos šios dovanos 🙂

1.Smoke Dudes rankų darbo gaminiai grilio mėgėjams. Praūžęs karantinas, na ir besitęsiantis karantinas, daugelyje vyrų, ir ne tik, įžiebė naują aistrą – maisto gamybą, ypač grilinimą. O kadangi kelionės į užsienius buvo apribotos, tai visi leido daug laiko sodybose, soduose, prie ežerų ar stovyklaudami bei gamindami ir valgydami skanius BBQ patiekalus.

Smoke Dudes pradėjo nuo rankų darbo kepsninių, tačiau dabar.. Dabar tai nerūdijančio plieno griliaus įrankiai, sudėti į stilingas, degintos medienos, rankų darbo dėžes. Smoke Dudes rinkiniuose rasite viską, ko gali prireikti dar tik besiruošiant grilinimui, kepimo metu ar jau smaguriaujant keptais patiekalais.

Mums, kaip grilinimo vadinamame „kiaušinyje” mėgėjams, Smoke Dudes buvo visiškas atradimas. Realiai, neradome nei vieno įrankio, kuris būtų įdėtas veltui. Viskas apgalvota iki menkiausių smulkmenų ir tikrai jaučiasi, kad rinkiniai komplektuoti konsultuojantis su geriausiais BBQ šefais ir kitais specialistais.

Patys Smokes Dudes teigia, kad „renkant dovaną, reikėtų atsižvelgti į būsimojo rinkinio savininko patirtį grillinant. Jei tai patyręs BBQ šefas, tuomet geriausia rinktis Amber arba Platinum rinkinius su profesionaliais įrankiais viduje. Jei mėgėjas – Silver arba Gold. Na, o jei tai dovana iš serijos „nesuku dėl to galvos”, tuomet tinka ir Bronze vardinis rinkinys”.

Sakyčiau, kad tai universali dovana, tinkanti tiek grilio profesionalams, tiek pradedantiems. O norintys specifiškumo, gali susikomplektuoti pagal savo poreikius. Beje, ant dėžės jūsų prašymu, gali būti išgraviruota ir dedikacija.

2. TVARU – vyrams vertinantiems tvarumą, minimalizmą, natūralumą ir kokybę. Ypač patiks mėgstantiems medžio gaminius, kurie savo darbo vietą mėgsta papildyti patogiais ir ilgalaikiais, ne masinio vartojimo produktais. TVARU tai ne tik produktas, tai ilgaamžiškumas. Produktas nepavaldus laikui.

Vienas įspūdingiausių momentų – produktus galite rinktis iš ąžuolo, uosio ir riešutmedžio. Kiekvienas medis turi savo džiovinimo laiką, savo ilgaamžiškumą ir kitas savybes. O jei kalbant paprastai, tai spalviškai tikrai parinksite bet kuriam skoniui.

Nors visi TVARU produktai yra verti dėmesio, jums šiandien išrinkau du – telefono laikiklį ir belaidį pakrovėją. Telefono laikiklis sukurtas tvarkos palaikymui ant stalo, ir žinoma, tam, kad patogiai matytumėte įeinančius skambučius bei kitus pranešimus. O gal net sudalyvautumėte online pokalbyje arba tiesiog patogiai įsijungtumėte ir žiūrėtumėt Netflix. Štai belaidis pakrovėjas yra sukurtas nuolat skubantiems ir pastoviai (kaip mano vyras) pametantiems pakrovėjus 🙂 Nemeluosiu, man tai atrodo kaip stebuklas, nes jei ne laidas, niekada nepatikėčiau, kad toks stilingas ir medinis daiktas gali pakrauti telefoną.

Belaidis pakrovėjas
Telefono arba planšetės laikiklis

Kaip sako patys TVARU kūrėjai: „Daugiausiai džiaugsmo teikia tie daiktai, kurie ne tik puošia, bet ir palengvina darbą, padeda susitvarkyti ar atlieka kitą naudingą funkciją”. Prisipažinsiu, kai pačiupinėjau jų produktus, užsimaniau pas save turėti viską, ką jie gamina. N U O S T A B U!

3. Naminė krautuvėlė – nuo laisvalaikiu siūtų rankų darbo žaisliukų į visai šeimai skirtus produktus išaugusi Naminė krautuvėlė yra viena iš tų vietų, kur ateini išsirinkti širdžiai mielus dalykus. Visi žinome, kad vyrai yra praktiški, tad jiems patinka praktiškos dovanos. Iš čia man buvo sunku išrinkti tik keletą favoritų, nes viskas pasirodė tiesiog.. Jaukiai gražu ir praktiška. Prieš akis iš karto ugnis rusenanti židinyje, kalėdinė muzika, sniegas už lango.. Tad pasirinkau rankų darbo šlepetes, kaklo šilduką/movą bei draugystės pirštinę.

Vienas iš tokių jaukiausių, ne tik vyrui, tačiau ir mažam vyrukui tinkančių dovanų – šlepetės su vilna. Mano vyrai jas išbandė ir nebenorėjo nusiimti. Patogios, šiltos ir, kas svarbiausia, tokių spalvų, kurios tiks net išrankiausiam.

Rankų darbo šlepetės su vilna.

Štai vyrams mėgstantiems pavaikščioti, Naminė krautuvėlė siūlo net keletą produktų. Vieniems, mėgstantiems pasivaikščiojimus susikibus už rankų – draugystės arba dar kitaip meilės pirštinė. Mėgstantiems artumą, bet nenorintiems sušalti rankų. Kaip ten sako? Win win. O gal minite meilės metines per Kalėdas? Šia proga tokios pirštinės irgi labai tiks. Praktiškiems vyrams labai patiks kaklo šildukas/movas. Sutraukiamas raišteliu, tinkamas ir į darbą, ir į lauką, ir į žvejybą. Patirtis rodo, kad praktiški daiktai – dovana nr.1 visiems vyrams.

Žinot, tą jausmą, kai kažkas labai patinka ir atrodo imsi ir pirksi viską, nors iš tikrųjų nieko nereikia? Tai va mane apėmė toks jausmas pačiupinėjus Naminės krautuvėlės siuvamus dalykus.

4. Green-Rose – šeimos verslas, kuriame sukasi Aistė, Rytis, Smiltė ir Vakaris. Pabandę pirmuosius merino vilnos drabužius pasiūti sūnui Vakariui prieš septynerius metus, dabar merino vilnos rūbus siuva visai Lietuvai bei užsieniui. Tad dar viena praktiška dovana vyrams – merino vilnos drabužiai arba kaip pavadintų vyrai – termo drabužiai.

Kiekviena moteris žino – vyrai niekada nepasiskųs, jei jiems šalta. Tik kai susirgs, sakys, kad sušaldėm ir nepasirūpinom tinkama apranga. Tad siūlau būti gudrioms ir pasirūpinti iš anksto. Merino vilnos drabužiai palaiko optimalią kūno temperatūrą, neleidžia sušalti ir perkaisti. Tinkami dėvėti tiek kiekvieną dieną – į darbą, lauką, namie, tiek sportuojant – užsiimant žiemos sportais, bėgiojimu bei jaunuoliams kariuomenėje. Ypač pasiteisins žvejams bei medžiotojams.

Įsitikinau pati, kad merino vilnos drabužiai tiks net dirbantiems ir lauke ir viduje. Kadangi merino vilna palaiko tinkamiausią kūno temperatūrą vyrai lauke jausis šiltai, tačiau atvykus į patalpą ir ten dirbant, termo apatiniai nesuteiks per daug šilumos ir nebus karšta.

Kaip visada – genialumas paprastume, o vyrai jums tikrai padėkos 🙂

5. Pakelkit rankas, kas į dovanų sąrašą įtraukė vaikystėje svajotus turėti daiktus? Na bent jau aš visada labai norėdavau racijų, nes jos man priminė šnipų filmus. Kodėl? Neklauskite 🙂 Tokiais dalykais prekiauja RACIJOS.LT. Tai el.parduotuvė, kurioje rasite racijas nuo skirtų vaikams iki profesionaliam naudojimui. Kadangi naujausias mano vyro pomėgis – žvejyba, o jei tiksliau spiningavimas, kurio metu mobilus ryšys būna kažkur pasislepia ežero dugne, tai racijos jam bus puiki išeitis norint susisiekti su žvejybos draugais keliaujančiais aplink vandens telkinį.

Aš šį kartą pasirinkau Motorola T82 extreme racijas, kurios veikia net 10km atstumu. Sakyčiau tinkamos ir slidinėjimui kalnuose tik iš tikrųjų nežinau, ar kas slidinėdamas nešasi kartu ir racijas? Nors man galvoje iš karto visokie encounter žaidimai bei orientacinės varžybos, kurias labai mėgstu. Ir kurias palengvins vienas iš šių racijų privalumų – įmontuotas LED žibintuvėlis, suteikiantis avarinį apšvietimą, kad galėtumėte skaityti žemėlapį tamsoje.

Rinkinyje rasite visus priedus

 Taigi, vyrams mėgstantiems nuotykius, ekstremalų sportą, tai būtų tikrai smagi ir naudinga dovana. Juo labiau, kad galima pasirinkti komplektą iš 2 arba 4 stotelių. Aš iš karto pagalvoju, kiek visko smagaus galėtumėme nuveikti šeimoje, pvz., suorgnizuoti šeimų orientacines varžybas.

Nuolaidos kodas RACIJOS.LT – ZEMYNA10 gausite 10 proc nuolaidą 🙂

6. Toliau mūsų sąraše vėl patogumas – puikieji FunkyBeans sėdmaišiai. Tikrai turime čia ir knygų skaitytojų fanų, ir žaidimų konsolių mėgėjų 🙂 Tad kas gali būti geriau nei patogiai leidžiamas laisvalaikis? FunkyBeans sėdmaišius kurianti komanda, kiekvieną sėdmaišį konstruoja rankomis ir siuva su pačiais geriausiais linkėjimais nuo 2015 metų.

Mes savo namuose jau naudojame du seatoutside plus sėdmaišius. Prisipažinsiu, pirma mintis buvo dėti juos vaikams į kambarį, sukurti jaukų kampelį sėdėjimui, knygų skaitymui ir tiesiog poilsiui, o vasarą pernešant į jų lauko namelį. O bet tačiau.. Ištiko gyvenimas ir mes sunkiai jais pasidaliname. Vieną okupavau aš į skaitymo kampelį, o kitą, kartu su pufu okupavo vyras žaidimui su Xbox 🙂 Sakė, kad žiauriai patogu sėdėti, ir labai patogu, kai valdymo pultelį galima įsidėti į šoninę kišenę.

FunkyBeans sėdmaišiai ir pufai
Seat home velour sėdmaišis

Sėdmaišius galite pasirinkti pagal savo namų stilių, pagal mėgstamą formą ir netgi pagal mėgstamą audinį. Jei yra bent menkiausia tikimybė, kad naudosite juos lauko sąlygomis – rinkitės odinius sėdmaišius, nes jie puikiai tiks ir namuose, ir lauke, o ir nuvalymas jų žiauriai paprastas ir lengvas.

Tad jei jūsų vyras, kaip ir mano mėgsta pachillint ir pažaist kokį DadRising, ar tiesiog praleist vakarą terasoje – sėdmaišis tikrai bus puikus pasirinkimas. Tik atsargiai – kad nesusipeštumėt 🙂

7. Dabar, pakelkit rankas, kieno vyrai nemato būtinybės apsilankyti pas gydytojus, o pakilus temperatūrai iki 37,3, tampa didžiausiai ligoniais? 🙂 Taip ir galvojau. Rankų miškas. Jei jūsų vyrai, kaip ir mano, nori, kad jūs, žmonos ar gyvenimo draugės, būtumėte ir gydytojos, ir sveikatos palaikytojomis, vienas dalykas, kurį galime padaryti – padovanoti gerų vitaminų ir kasdien paduoti juos išgerti, kartu su stikline vandens.

Kas mane pažįsta, žino, kad aš labai nemėgstu tų visų populiarųjų vaistinėse randamų papildų, tad šį kartą pasitikėjau draugės rekomendacijomis ir kreipiausi į MANOMANTRA.

MANOMANTRA, kaip jie patys sako, yra supermaisto mylėtojai. Jų aistra sveikiems ir kokybiškiems maisto papildams gimė prieš dešimtmetį. Porą metų dalijosi atrastais produktais tarpusavyje, o tada sujungė jėgas ir patikrintus bei išbandytus produktus pasiūlė platesniam vartotojų rartui.

Vyrams išrinkau trejus vitaminus: purškiamą vitaminą D – LYL Sun D3, omega-3 krilio aliejų – LYL Krill oil ir vitaminų kompleksą – ImmunUp.

Deja, stebuklingo būdo išlaikyti vyrus visiškai sveikus nėra, tačiau galime pasistengti sustiprinti jų imunitetą. Žinoma, geriausia prieš vartojant bet kokius vitaminus pasitarti su gydytoju. Dar šauniau, jei būtų atlikti kraujo tyrimai.

Na, o jie kaip aš, esate iš mėgėjų pamiršti išgerti, nusistatykite telefone ar išmaniajame laikrodyje priminimą, kad paduotumėte vyrui 🙂

8. Dar viena dovana, kuri tiks praktiškiems ir humoro jausmą turintiems vyrams – marškinėliai ir džemperiai su užrašais.

Ačiū labai – išskirtinai tik lietuvių kalba kuriami marškinėliai ir džemperiai. Idėja kilusi šeimai norint vienodos ir smagios bei šmaikščios aprangos fotosesijoms. Neradus nieko įdomesnio ir neįžeidžiančio, sūkūrėme patys.

 

Užrašus galite susikurti ir patys, ne tik rinktis iš jau siūlomų. Taip pat ten rasite ir smėlinukus kūdikiams bei taip visų mėgstamą Lietuvos tematiką, ypač tinkančią draugams gyvenantiems užsienyje. Marškinėliai ir džemperiai tikrai tiks bet kokio amžiaus vyrams, mėgstantiems paprastumą ir patogumą. Jie gali būti ir kalėdinės tematikos ir paprastos. O galbūt susigundysite ir padovanosite perkeltą vaiko piešinį ant marškinėlių?

Su kodu ZEMYNA15 iki gruodžio 5d. gausite 15proc nuolaidą.

Labai gerą šių aparatų kainos ir kokybės santykį rasite pas KAVOS-PUPELE.LT.

Pridėkite mėgstamiausios kavos kapsulių, gražų puodelį ir supakuokite. Aišku, vyrams patiktų, jei ne tik tirščių nebūtų, bet dar, kad ir vandenį įpiltų kas nors. Deja, šitai vyrai turės pasidaryti patys :))

10. Na ir paskutinė, bet ne prasčiausia dovana – knygos. Jei vyras mėgsta skaityti, tai niekada neprašausite. Dabar tikrai galima rasti knygų bet kokia tematika. Jei vyras domisi Černobilio istorija, padovanokite jam knygą „Černobylis. Branduolinės katastrofos istorija„. Arba šiuo laikotarpiu neprašausite dovanodamos knygą apie Covid-19 – „COVID-19. Pandemija, kuri niekuomet neturėjo prasidėti, ir kaip sustabdyti kitą„. Detektyvų trilerių mėgėjams turėtų patikti Chris Carter, Lisa Gardner, Tess Gerritsen knygos.

Štai tiek iš mano pusės apie dovanas. Tikrai stengiausi parinkti įvairių kainų kategorijose esančias dovanas. Nors puikiai suprantu, kad tikrai tai nėra visiems vyrams tinkančios dovanos. Sąrašą sudarinėjau pagal savo vyro ir savo tėčio pomėgius, tad jis tikrai gali skirtis nuo jūsiškių pasirinkimų.

Net jei ir turite išrinkusios dovanas savo antrai pusei ar kitam šeimos/giminės vyrui ar draugui – labai tikiuosi, kad atradote kažką naujo.

Taip pat planuoju šias idėjas parodyti ir Youtube video, tad jei kam bus įdomu, susitinkame kanale Mamos gyvenimas.

 

 

 

Kadangi kai kuriuos daiktus esu gavusi dovanų ir išbandžiusi, tai turiu pažymėti, kad tai #reklama, nes #dovana.

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights