Tinklaraštis

Rekomenduoju tortus

Šį vakarą ateinu pasidalinti nuostabia patirtimi, kurios po Gabrieliaus gimtadienio jau negaliu nuslėpti, nes dalyvavę vis dar klausia KAS PER TORTAS?! 😍

Dar besilaukdama Miglės žinojau, kad jai gimus švęsim Kamilio gimtadienį, tai ta pačia proga paminėsim ir Miglės sutiktuves.

Bet taip pat žinojau, kad nieko nesiruošiu gaminti, o ypač kepti tortų. Kaip Ačiū labai kūrėja mainų grupėje (taip taip, yra tokia Menų, mūsų rankų darbo mainai) pradėjau ieškoti, kas su manim norėtų mainų!

Ir atsirado Rūta, kuri mano nuostabai, gamina nedidelius tortukus. Nežinau kodėl daugelis gamina gigantus, o čia buvo toks super dydžio (1,6kg) variantas, tad susitarėm – mano marškinėliai, jos tortai.

O dabar tikrai nuoširdžiai ploju atsistojus Rūtai iš Saldumynų maniakė 😍 Jos tortai buvo pirmieji mano užsakymų istorijoje, kuriuos taip visi gyrė ir.. NEPALIKO NEI GABALIUKO!

Nuoširdžiai sakau – vasarą turėjau atimti likutį, kad galėčiau pavaišinti tą dieną neapsilankiusius, o per Gabrieliaus gimtadienį iš karto kelis gabaliukus įsidėjau atskirai, nes nenorėjau istorijos pasikartojimo 🙈

#mamosgyvenimas #patirtis #gimtadieniai #dovana #reklama

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights