Tinklaraštis

Iššūkis „Mėnuo knygai”

#Gėdapelėda arba #Mėnuoknygai iššūkis 📙
Prisipažinsiu po studijų, kurių metu teko nepaprastai daug skaityti (#teisininkaimanesupras), knygas buvau apleidusi. Nors visada jas labai mėgau. Prasidėjus motinystei vėlgi daug veiklų, FB scrolinimas, ir kažkokios kitokios (?!) veiklos (čia tik tušti pasiteisinimai, I know), ir jau tikriausiai 3 metai kaip nesu iki galo perskaičiusi nei vienos (!) knygos. 

Nuotraukoje esanti „Pabučiuok man į šypsena” knygą, man nupirko vyras, kai laukiausi antrąjį kartą. Pradėjau skaityti ligoninėje, tikrai patiko, tačiau.. jau 3 metai, kaip ji nepabaigta. Realiai reikėtų pradėti skaityti iš pradžių.

Tad kviečiu visas ir, galbūt, visus, prisijungti prie manęs ir per mėnesį perskaityti bent vieną knygą 📚 Nesvarbu ar tai bus grožinė ar psichologinė, o gal apie politikus. Žinau, kad daug kam pasirodys juokinga – viena knyga per mėnesį, tačiau patikėkit, noriu bent jau pradėti nuo mažesnių apimčių, net ir žinant, kad 300 puslapių galiu drąsiai perskaityti per vieną vakarą. Kelionės į Kroatiją metu, prieš antrą gimdymą, visas Bado žaidynių dalis suvalgiau per dvi dienas ir likusias 8 neturėjau ką skaityti.

Kviečiu viešai priimti šį iššūkį ir kito mėnesio 15d. viešu postu Instagrame arba Facebook’e po mano postu arba ant savo sienos su tagu #mėnuoknygai prisiduoti ir trumpai parašyti savo įspūdžius. Aš susidėjau jau kelias knygas į krūvą, tad prašysiu pagalbos padedant išsirinkti.
⁉️Kas su manimi⁉️ 🤔

Sekite mane Instagrame @zemyna_mamosgyvenimas ir FB Mamos gyvenimas
#mamosgyvenimas

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights