Tinklaraštis

Trečias nėštumas ir pirmi kartai

Visi sako, kad mamos truputį pameta protą, kai laukiasi pirmagimio. Bet pasirodo mano atvejis truputį kitoks. Jei su pirmagimiu apie viską galvojau labai jau paprastai, tai trečias nėštumas ne tik susuko galvą pirkinių atžvilgiu, bet ir noro pirkti viską naują. O blogiausia, kad būnant kraustymosi rėžime, tai nieko pirkti per daug negali, nes arba dar kas nors neįrengta arba nėra kur padėti 😀

Tai taip ir gyvenu naršydama el.parduotuvėse, žymėdama kokias nors prekes arba tiesiog pažiūriu ir patenkinu smalsumą. Gal ir gerai, susitaupo pinigų 🙂 Vat ką teko visiškai atnaujinti, tai kūdikio rūbelius, nes dar prieš metus, karštą birželio dieną, abiejų savo berniukų rūbus ir nėštukės rūbus nuvežiau į krizinio nėštumo centrą.

Taip, buvau ir Mamų mugėje ir daug ką gavau iš draugių, dar daugiau nusipirkau per programėlę Mūsų mažyliai, tad daug drabužėlių bus tikrai ne nauji. Bet žinant kaip kūdikiai greitai auga, pažiūrėjus į kai kuriuos daiktus, net nepasakytum, kad jie būtų nešioti.

Turiu prisipažinti, kad augindama du vaikus nei karto neturėjau merino vilnos rūbelių. Net nežinau kodėl. Gal gailėjau pinigų, nes jie nėra iš pigiausių, galbūt per mažai domėjausi jų suteikiamais privalumais, gal jų priežiūra atrodė per daug sudėtinga. Tačiau šiais metais teko susipažinti su Aiste, Green-rose įkūrėja ir puoselėtoja, kuri turi www.green-rose.lt internetinę ir fizinę parduotuves, prekiaujančias merino vilnos rūbais visai šeimai.

Ji mane ir supažindino su keletu faktų:

  1. Merino vilna padeda kūdikiams reguliuoti kūno šilumą (visi žinome, kad kūdikiai patys sunkiai tai kontroliuoja).
  2. Merino vilnos rūbai nelaiko prakaito, patys turi savybę išsivėdinti, tad nereikia ypatingai dažnai skalbti.
  3. Suteikia šilumą neperkaitindami nešiotojo.
  4. Merino vilna turi antibakterinių savybių, tad yra rekomenduojami naujagimiams ir ankstukams.

Taip nusprendžiau pabandyti ir pati įsitikinti merino rūbų teikiamais privalumais, kuriais norėsiu su jumis pasidalinti, kai tik pradėsiu juos naudoti 🙂 Tik vyras juokiasi, kad aš nebūčiau aš.. Juodi rūbeliai kūdikiui, seriously? 🙂 Na taip, man viena gražiausių spalvų, ir aš nebijau vaikams duoti rengtis juodos spalvos drabužius.

Beje, jei įdomu čia rašiau apie tai, kiek kainuoja kūdikio kraitelis 🙂

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights