Tinklaraštis

Laukimo ir naujagimio fotosesijos

Dar 24 nėštumo savaitę nusprendžiau pabūti pasislėpusi. O bet tačiau. Kartais taip sunku išlaikyti tą džiaugsmą, kuris gyvena pilve. Na, ir trečias kartas gal šiek tiek kitoks nei pirmieji du. Iš esmės nelabai turi laiko stebėti save ir džiaugtis laukimu. Darbai, du vaikai, vyras.. 🙂 Tikriausiai ir laukimo fotosesiją būčiau praleidusi, tačiau nebūčiau nugalėjusi kaltės jausmo, nes abu bernai turi , o va trečias vaikutis juk irgi turi turėti 🙂 Daugiau nei prieš penkis metus, pradėjome nuostabią draugystę su puikia fotografe Aiste. Tada ji dar buvo įskukūrusi pakankamai tamsioje, mažoje studijoje Elektrėnuose, turėjo keletą fonų ir suoliuką, bet mums, kaip pirmosioms fotosesijoms, nežinantiems ko tikėtis, labai patiko jos stilius, ir neslėpsiu – kaina. Per tuos penkis metus mačiau jos tobulėjimą, mačiau kaip darosi sunkiau gauti vietą fotosesijai, bet nesuskaičiuosiu, kiek kartų rinkomės ją savo šeimos ir savo prekinio ženklo fotosesijoms. Ir niekada neprašovėme <3 Mes nesame fotogeniški, bet jos nuotraukos yra kažkas tokio. Ji moka atskleisti Tave ir pastatyti taip, kad būtum gražus sau.. Per tuos penkis metus, neslėpsiu, dairiausi ir kitų fotografų, nes kartais tiesiog negaudavom reikiamo laiko, tačiau abu tuos kartus nusivyliau. Ir nusivyliau labai stipriai, todėl nusprendžiau daugiau nerizikuoti ir fotosesijas užsirezervuoti bent keli mėnesiai iš anksto. Prieš Kalėdas net savo tėvus ir sesę nusitempiau.

Tiesa, per tuos 5 metus patobulėjo ne tik ji, bet ir fotostudija, kuri dabar yra Kaišiadorių traukinių stotyje, su didžiulais langais ir pravažiuojančiais traukiniais, kurie ypač traukia vaikus. Maniškiai žino, kad pas tetą Aistę, ne tik fotografuosis, bet ir gaus sausainių 🙂 Stebėti, kaip ji sugeba bendrauti su vaikais ir pagauti jos emocijas <3 Nuostabus jausmas. Ko nematėme kituose fotografuose tuos kelis pabandytus kartus. Na, bet labiau prie esmės.

Trečiojo laukimo fotosesiją šį kartą vėl patikėjome Aistei ir pasitarę nusprendėme fotografuotis žydinčių obelų sode. Ne esmė, kad 3 kartus nukėlėm fotosesiją, nes balandžio šalnos negailestingai pakando žiedus, bet kaip visada, viskas gavosi tobulai. Ir oras, ir Jolitos Duškinienės makiažas, ir nuotraukos. Nors dar tegavome kelias, bet kaip visada, tariu didelį AČIŪ <3 Aiste, Tu esi nuostabi. Ir AČIŪ, kad pakenti mūsų šeimą 😀

Tik va, ką reikės daryti norint naujagimio fotosesijos? 🙂 Abu turi, reikės ir trečiam, bet labiausiai noriu lifestyle tipo, nes tie suvyniojimai visgi ne man. Teks labiau pasistengti įkalbinėjant Aistę 😀

Tad malonu susipažinti, kas dar neužmatėt šių foto instagrame (@mamosgyvenimas). Mūsų crazy familia <3 Žemyna, Giedrius ir du nuostabūs monstriukai Gabrielius (2015) bei Kamilis (2016). Nuo šiol pažadu dažnesnius įrašus ir daugiau nuotraukų.

P.s. Fotografės Aistės puslapį rasite čia: http://www.love2foto.lt/

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights