Tinklaraštis

Pirmoji sloga

#mamosgyvenimas

Kai turi tris mažamečius vaikus, tai neišvengiamai tenka išgyventi visas ligas stipriau, greičiau ir dar tiek kartų, kiek turi vaikų iš karto. Arba liga po ligos. Tik šį kartą, vaikus užkrėčiau aš. Na, gal labiau vyras, bet vyras tikrai pasigavo nuo manęs.

Taip man jau būna. Labai staigiai ima kabinti gerklę, lyg visada norėtum gerti vandenį, tai žinok, kad ryt prasidės sloga.

Miglei nėra net 2 mėnesių, o jau patyrė tą slogos nedžiaugsmą. Kadangi berniukams slogą gaminamais vaistinėje vaistais gydau tik kraštutiniu atveju, tai pirmoji pagalba mums yra eteriniai aliejai ir jų mišiniai iš Aromama (dar kitaip Sąmoningos mamos). Jiems garinimui ir ant pagalvių bei rūbų einant į darželį naudoji Kvėpuok laisvai mišinį, o nosyčių tepimui garsųjį Baubuką. Bet šiuos gėrius žino tikriausiai kiekviena mama.

Pirma mintis – Baubukas ir Miglei. Bet gerai, kad pirma sugalvojau pasikonsultuoti su Giedre, Aromama įkūrėja, eterinių aliejų deive. Pasirodo, iki 6 mėn nei Baubukas, nei juo labiau Kvėpuok laisvai – NEGALIMA. Tačiau yra ne tokia stipri alternatyva. Mane išgelbėjo Rozalinos eterinis aliejus ❤️ Jį lašinu ant miglės butaforinės pagalvės arba ant merliuko, kuris visada būna lovytėje.

Giedrė taip pat rekomendavo pasidaryti ir mišinį nosytės patepimui, tai sunaudojau 10ml Saldžiųjų migdolų aliejaus (juo beje visą nėštumą tepiau odą) ir 3 lašus rozalinos eterinio aliejaus. Kvapas kažkas nuostabaus 😍

Tai va taip ir gyvenam.

P. S. Tai nėra gydomieji patarimai. Tai tik mano patirtis.

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights