Tinklaraštis

Mano pomėgis – MOTERŲ RALIS

⭐Mano aistra⭐

Kas mane pažįsta – žino, kad vairuoti man patinka. Labai patinka. Ir nėra automobilio, kurio aš vairuoti nebijočiau 🙈😁

Tad taip jau netyčia gavosi, kad penktus metus, vieną dieną metuose nuo ankstaus ryto iki vėlaus vakaro darau tai, kas man labai patinka!

Penkti metai, kai visą dieną praleidžiu su širdžiai artimomis moterimis ❤️. Ir nors kasmet ekipažas keičiasi dėl vienų ar kitų aplinkybių, bet tai būna viena smagiausių ir moteriškiausių dienų metuose 😎

🌸Perskaitėt gerai – moteriškiausių. Man moteriškumas yra ne suknelės, ne aukštakulniai, ne gracija ar lieknas kūnas ir raudonos lūpos.

👉 Man moteriškumas yra buvimas savimi, nestatymas savęs į kažkokius rėmus ar bandymas būti kažkuo, kuo nesu. Moteriškumas yra priėmimas savęs visokios. Tai yra LAIMĖ.

@moteruralis jau tapo tradicija – maža, moteriška tradicija 😁

Keletas smagių faktų apie mano patirtį dalyvaujant:
👉 Du kartus iš 5 dalyvavau būdama nėščia (vieną kartą kaip šturmanė, kitą kartą vairavau pati)
👉 Vairuoju 1987m žigulį, kuriame nėra vairo stiprintuvo, uždėta ratų blokiruotė ir nėra kondicionieriaus 😁
👉 Tris kartus iš 5 Kelio knygose radome ženklinimo klaidas
👉 Kiekvienais metais ekipažą sudaro moterys, su kuriomis vienu ar kitu būdu susipažinome internete 😎 pvz., šiemet dalyvavau su visiškai instagrame atrastomis draugėmis @nera_blogo_oro ir @ikveptikelioniu ❤️ Ačiū merginos, kad perkėlėme instagramo draugystę į realų lygmenį 😘 o @vilija777
Mano nuostabiausia šturmanė jau du metus ❤️
👉 Du kartus laimėta pirma vieta Istorinių automobilių įskaitoje 😎 O šiemet dar ir 12 vieta bendroje įskaitoje iš daugiau nei 300 ekipažų.

⁉️O jūs ar turite moteriškų tradicijų?

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights