Tinklaraštis

Labas!

Labas! Esu 2 vaikučių mama. Laukiuosi trečio. Ir nors visų tinklaraščių/blogų mamos save rodo, aš kol kas nesirodysiu. Dėl paprasčiausios priežasties – esu per daug baili nėštumo atžvilgiu. Nors ir atrodo, kad viskas yra ir bus gerai (juk kitaip būti negali), bet kol aš to mažo klecko rankose nelaikau, bijau. Bijau viešint, bijau sakyt, bijau rodytis socialiniuose tinkluose. Sakysit, kam tada rašyti? Ir pati nežinau. Galbūt bus kas atras save, galbūt bus norinčių kartu išgyventi tuos kylančius jausmus, galbūt niekas ir neskaitys. Tiesiog norisi netylėti. Norisi kažkur išlieti vidinius išgyvenimus, kuriuos mažai kas supranta, nesantis mano situacijoje.

Tad tik šiek tiek apie mane: 2 berniukai 2,5m ir 4 m bei trečias augantis pilvas, kuriam jau 22 savaitės. Gimdymo data – liepos vidurys.

O dabar, didžiausia problema kylanti pilvinukui yra rūgšties kilimas. Naudoju Rennie. Bet žinot, tos tabletės man kaip cigaretės, kas valandą. Po pakelį per dieną 🙈 Kaip padėti sau be pieno ir borjomi, kurie man tik pablogina situaciją?

#mamosgyvenimas #momlife

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights