Tinklaraštis

Kalėdinės dovanos vaikams. Kiek, nuo ko ir kodėl?

Štai taip ima ir netikėtai atkeliauja Kalėdos iki kurių lieka nei daug nei mažai – penkiolika dienų. Mes jau kelinti metai vadovaujamės strategija, kad Kalėdų senelis vaikams atneša po vieną dovaną. Visos kitos dovanos būna nuo mamos, tėčio, senelių, dėdžių, tėtų ir panašiai. Ir ta dovana visada būna nebrangi. Kodėl? Nes Kalėdų senelis turi apdovanoti visus pasaulio vaikus, todėl jis negali sau leisti brangių dovanų. O ir ne tai svarbiausia. Svarbiausia yra pačios Kalėdos, laikas su šeima, buvimas kartu ir džiaugsmas.

Esu girdėjusi ir kitokią taktiką: tėveliai Kalėdų seneliui nusiunčia pinigų, kad jis padovanotų tai, ko vaikas nori. Gal ir nebloga idėja, nes galima lengvai paaiškinti, kodėl vienas vaikas gauna kojines ir egztinį, o kitas lego rinkinį už porą šimtų eurų. Tačiau aš kol kas vis tiek lieku prie savo pradinės idėjos. Viena dovana nuo Kalėdų senelio.

Mūsiškiai rašo laiškus Kaldų seneliui ir nors surašo visą sąrašą, žino, kad iš jo gaus tik vieną dovaną. Taip netgi paprasčiau, nes aiškiai gali išreikšti norus klausiantiems, ko nori dovanų. Plius, neatimam džiaugsmo iš senelių ir kitų, pasakyti, kad tai kalėdinė dovana nuo jų ir kartu džiaugtis su vaikais.

Pripažinsiu, šiemet man buvo labai sunku sugalvoti kažką įdomaus, kuo galėčiau pasidalinti. Atrodo pernai pasidalinau visomis idėjomis, tačiau vaikai auga, keičiasi jų norai, poreikiai, keičiasi ir tėvų galimybės. Tad šiemet pateiksiu gerokai trumpesnį sąrašą nei pernai. Ar jis prastesnis? Nepasakyčiau. Gal netgi įdomesnis, nes atradau tikrai smagių el. parduotuvių ir labai smagių dovanų.

Dvi Pėdutės

Pradėsiu nuo el. parduotuvės Dvi Pėdutės. Tai iš didelės meilės veiklai ir vaikams gimęs projektas, kuriuo mama Aistė kitiems tėvams nori pasiūlyti greitai pristatomus ir labai kokybiškus žaislus bei kitus dalykus. Čia rasite SMALL FOOT prekinį ženklą – kokybiškus ir ilgaamžius žaislus iš Vokietijos, mano vaikų mėgstamiausius PLUS PLUS konstruktorius, ARIAS ir LOTTIE lėlytes ir daugybę kitų ženklų bei prekes parenkamas pagal sezoną.

Vienas iš labiausiai patraukiančių mano akį žaislų čia yra Lėlių namas. Ir žinot, kas smagiausia? Kad aprašyme lėlių namas įvardytas kaip būtinybė visiems lėlių mylėtojams. Ne mylėtojoms, ne mergaitėms, o visiems vaikams! Nežinau kaip jums, bet man vien tai pakelia parduotuvės lygį aukščiau. Jie, žinodami, kad tai kenkia jų puslapio SEO vis tiek neskirsto žaislų berniukams ir mergaitėms.

Kaip ir minėjau, čia taip pat rasite ir PLUS PLUS konstruktorių, kuriuos mano vaikai labai mėgsta. Teisingai, mėgsta ne tik Gabrielius su Kamiliu, bet ir Miglė. PLUS PLUS konstruktoriai yra dviejų tipų: mažomis detalėmis, ir didelėmis. Ir tos, ir tos detalės labai tinka įvairių didelių objektų konstravimui. Maniškiai stato robotus, šautuvus ir visokius pastatus bei transporto priemones.

DVI PĖDUTĖS asortimente rasite ir vaikiškos kosmetikos, aprangos bei avalynės. Taip pat rasite ir dovanų rinkinius atrinktus pagal sumą.

Stalo žaidimai iš Brain-Games.lt

Kita šių metų mano idėja yra stalo žaidimai tinkantys visai šeimai. Mano mėgstamiausia stalo žaidimų internetinė parduotuvė, jau minėta vyriškų dovanų straipsnyje, yra BRAIN GAMES. Jų parduotuves, beje, rasite ir didžiuosiuose prekybos centruose. Stalo žaidimai ne tik lavina mąstymą, tačiau tai yra puiki priemonė vaikams mokytis laimėjimo ir pralaimėjimo, strategijos ir svarbiausia, tai bus puikiai praleistas laikas su šeima. Štai mūsų rekomenduojami žaidimai.

Speedy Roll

Speedy roll. Pakankamai naujas, lietuvio Určio Šulinsko sukurtas žaidimas, kuris 2020 m. Vokietijoje pripažintas geriausiu žaidimu vaikams. Tai koordinacijos, vikrumo bei lenktynių stalo žaidimų kombinacija. Jį galima žaisti tiek konkuruojant su kitais žaidėjais, tiek ir bendradarbiaujant. Smagiai ridendami ežiukus, renkame resursus ir lenktyniaujame tarpusavyje arba siekiame bendro tikslo ir aplenkiame lapę pasalūnę. Lavinamas komandinis darbas, rankų koordinacija, smulkioji motorika bei atidumas.

Coconuts žaidimas yra reikalaujantis miklumo, tad labiausiai rekomenduojamas vaikams nuo 6 metų, tačiau aš mažiausiai patariu vadovautis amžiaus cenzu, nes visi vaikai yra labai skirtingi. Šiame žaidime žaidėjai beždžionę naudoja kaip katapultą ir mėto kokosus į puodelius esančius žaidimo zonos viduryje. Laimi tas, kuris užbaigia šešių taurių piramidę.

Taip pat labai rekomenduoju pasidomėti žaidimais LAMA ir TikTai Vienas. Beje, pas Brain Games rasite ir mano IG storiuose rekomenduotą žaidimą Mokykimės skaityti ir rašyti.

Tad tikrai geriausios mano rekomendacijos šiai parduotuvei. Ir plius, ten dirba nerealūs stalo žaidimų gerbėjai, tai visada gausite geriausias konsultacijas.

Liuti Kids

Kita elektroninė parduotuvė, kurioje rasite labai didelį visų pamėgto DJECO prekinio ženklo asortimentą, yra Liuti Kids. tai dviejų mergaičių mamos įkurta elektroninė parduotuvė. Pas juos labai daug įdomių dalykų – nuo lavinamųjų žaislų iki kūrybinių rinkinių bei aprangos ir avalynės. Tačiau šį kartą aš norėčiau labiau išsiplėsti apie patį DJECO prekinį ženklą.

Tikrai esate girdėję apie DJECO, na o jei ne, leiskite trumpai pristatyti. Tai prancūzų prekinis ženklas, įkurtas dar 20a. šeštame dešimtmetyje. Jį įkūrė graži šeima, o jei tiksliau, tai mama V.Michel-Dales, kuri verslą vėliau perleido davo sūnui. Jiems svarbu kokybė ir kūrybiškas dizainas. Pavadinimas kilo iš driežo pavadinimo Gecko, besipuikuojančio ir įmonės logotipe. Djeco – tai kokybė, ilgaamžiškumas ir laiminga vaikystė.

Djeco rasite rinkinius įvairaus amžiaus vaikams – nuo mažiausių iki didžiausių. Štai pavyzdžiui Djeco kūrybinis rinkinys pasidaryk pats – foto kabina. Galima kurti žaismingas kaukes ir aksesuarus kūrybinėms fotosesijoms, lavinti vaikų vaizduotę. Rinkinys tinkamas nuo maždaug trejų iki aštuonerių. Kitas pavyzdys – mozaika. Šia mozaika lavinama smulkioji motorika, spalvų suvokimas, nes čia įtraukiami mažųjų pirštukai.

Na ir vieni smagiausių rinkinių tinkantys patiems mažiausiems yra daugkartinės vandeniu spalvinamos knygelės. Flomasteris tiesiog užpildomas vandeniu, vaikas gali drąsiai spalvinti, vanduo virsta spalvomis, o knygelei išdžiuvus, spalvų nebelieka. Tai vienas geriausių dalykų kelionėse automobiliu.

PUIKI ŽINIA jums – su kodu ZEMYNA10, visiems lavinamiesiems žaislams, gausite nuolaidą.

Snape.lt

Dar viena nuostabi elektroninė parduotuvė, kurioje rasite visokiausių dalykėlių, yra SNAPE.LT. Mes iš čia visada renkamės nerealaus fainumo tatuiruotes, o jų pasirinkimas čia tikrai didžiulis. Taip pat snape.lt rasite ir labai smagių patalynės komplektų. Pvz., su futbolininku. Ir smagiausia dalis, kad čia rasite prancūziško prekinio ženklo Vilac medinius žaislus ir žaidimus. Vilac pradėjo žaislų gamybą dar 1911m., o tai reiškia, kad jie skaičiuoja jau daugiau nei 100 metų. Neįtikėtina ar ne? Vilac gamina iš mados neišeinančius, pagrindinių spalvų žaislus su smagiais herojais. Tad jei esate gerbėjas šio ženklo, labai rekomenduoju užsukti. Na, arba kaip tik užsukti susipažinti su šiais žaislais.

Dar man labai patiko jų kuprinių ir rankinių kolecija, ypač ši su škotų nulėpausiu. Tad dėmesio atsargiai kačių mylėtojai, šis rankinukas yra kažkokio neapsakomo grožio. Iš viso čia labai verta pasidairyti sakyčiau tokių išskirtinių, šiek tiek prancūziško stiliaus aksesuarų vaikams.

Smagu Ramu

Na, ir paskutinė, bet tikrai ne prasčiausia mano rekomendacija yra Smagu ramu nusiramino žaislai. Maniškiai šiuos žaislus jau išbandė ir turiu pasakyti, kad netikėjau, jog tie popitai tokie kabinantys 🙂 Net aš radau sau visokiausių nusiraminimo priemonių ir kartais dabar net nepastebiu, kaip rankose kurį nors sukinėju.

Visokiausi keisti padarėliai, tampomi, minkšti, kieti, vamzdeliai, įvairiausių formų popitai – čia rasite ne tik kiekvieno vaikio skoniui, bet tikiu, rasite užsiėmimą ir sau, ypač stresiniame darbe.

Beje, SmaguRamu siūlo ir kalėdinius rinkinius, tad jei sugalvosite – paskubėkite užsakyti 🙂

Šį kartą tiek. Šiuo įrašu užbaigiu savo kalėdinių dovanų rekomendacijas ir labai tikiuosi, kad pasisėmėte bent kokių nors idėjų. O galbūt radote tai, ko senai ieškojote.

Linkiu nepamesti galvos renkant vaikams dovanas 🙂 Ne jos yra svarbiausias Kalėdų atributas.

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights