Tinklaraštis

Kai prasideda būdravimai

Rankos užimtos 24/7. Mažajai 3 savaitės, milijonas darbų, o ji visiška papinukė. Ir jai visiškai vienodai, kad dar yra du broliai, kuriems irgi reikia dėmesio. Žinot, bijojau, kad trimetis maištaus. Kad bus bėdų, o pasirodo viskas visiškai kitaip. Abu broliai saugo sesę. Jokių maištavimų, tfu tfu tfu, nusispjaunu per kairį petį. Džiaugiuosi. Ir dar kartą suprantu, kokius nuostabius vaikus turiu.

O šiaip, laikas pradėti užsiimti mažąja, nes prasideda būdravimo laikas.

Ar žinojote, kad:

  1. Per pirmuosius 3 mėnesius kūdikiai dėmesį sutelkia į objektus esančius maždaug 20-25 cm atstumu. Tai yra plius minus atstumas nuo mamos veido maitinimo ar žindymo metu.
  2. Ryškūs, kontrastingi nespalvoti juodai balti vaizdai stimuliuoja regos nervų vystymąsi ir skatina pažintinį vystymąsi.
  3. Tinkamas regos stimuliavimas naujagimiams yra vienas lengviausių būdų išlaikyti kūdikį kuo ilgiau ant pilvuko, taip stiprinant kaklo raumenis. Tai taip pat padeda akių raumenims ir smegenims mokytis koordinacijos ir tinkamo funkcionavimo.
  4. Kontrastingi vaizdai ir raštai skatina kūdikius mokytis ir sutelkti dėmesį.

Dalinuosi savo surinktais juodai baltais paveiksliukais. Galite išdėlioti lovytėje ar padėti viršuje vystymo lentos. Kaip tik sugalvosite.

Smagaus naudojimo 🙂

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights