Tinklaraštis

Kelionė su vaikais – apibendrinimas. Patarimai keliaujant su vaikais

Keliaujame su vaikais ⭐ Visos kelionės su trim vaikais apibendrinimas. Nuo ko viskas prasidėjo?


Mūsų kelionė baigėsi! Pagaliau sugrįžome į Lietuvą. Aplankėme nei daug, nei mažai: Lenkiją, Čekiją, Austriją, Vengriją, Kroatiją. Dar dvi šalis pravažiavome ir jose papietavome: Slovėnija ir Slovakija. Iš viso 4580km.

Kokie mūsų patarimai keliaujant su mažais vaikais?
👉 Nelėkite po 1000km per dieną. Vaikams bus per sunku, o jums dar sunkiau.
👉 Pasiruoškite JŪSŲ VAIKUI patinkančių veiklų. Mano berniukams labai gelbėjo naujausios @leidyklaniekorimto knygos, žurnaliukai su lipdukais ir lapai piešimui bei laisvas laikas pačių fantazijai. Miglei knygelės kietais lapais, buteliukas su kaspinėliais, @geniju_genijai veiklos kubas ir BUBU.
👉 Būtinai pasiruoškite vaistinėlę ne tik vaikams, bet ir sau. Man vaikams buvo 3 svarbūs dalykai – vaistai nuo skausmo ir temperatūros, nuo alergijos bei visokiems pilvo virusams. Elektrolitams atstatyti, jei reiktų, turėjome @hipp_lietuvoje ORS gėrimą. Įkeliu nuotrauką su mūsų vaistinėlės turiniu.
👉 Užkandžiai. Vėlgi pagal savo vaikus ir save. Pas mus pirmą dieną karaliavo kepti sumuštiniai ir vaisiai bei daržovės. Buvo ir ne tokių sveikų užkandukų. Miglei @hipp_lietuvoje tyrelės bei vaisių užkandis. Išsigelbėjimas 👍
👉 Maršrutą planuokite atsižvelgdami pirmiausia į vaikų poreikius, o ne savo. Jei vaikai nori į Zoo, aplankykit Zoo, o tada likus laiko kažkokius objektus pagal save. Neverskite ir nepykite ant vaikų, jei muziejuose ar kituose kultūriniuose objektuose jiems neįdomu 😅
👉 Pasistenkite daryti sustojimus, kur yra vaikų žaidimų aikštelės. Visi pramankštinsite kojas;
👉 Su vaikais nakvynes rezervuokite bent jau iš vakaro, kad nebūtų siurprizų ir nereikėtų nervintis bei ieškoti.
👉 Turėkite kelių atlasą arba žemėlapį. Kartais net google visagalis pasimeta tarp kelio darbų ir apylankų.
👉 Rūbai ir avalynė. Važiuojant automobiliu man galioja dėsnis „Geriau daugiau, nei per mažai”. Aš plius minus pasiruošiu derinukus kiekvienai dienai, taip apskaičiuodama ar užteks. Avalynė patogi ir pritaikyta orui, kur keliaujate. Mes keliavom su @tevalietuva basutėmis.

Jei turite dar klausimų, laukiu komentaruose!

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights