Tinklaraštis

Gimtadienis tarp gyvūnų? Misija įmanoma!

Sausio mėnesį gimusius, prašom atsistoti!

Mano Gabrielius savo gyvenimo kelionę šiame pasaulyje pradėjo 2015m. Saurio 30d. Aš niekad negalvojau, kad gimtadienis žiemą yra toks sudėtingas reikalas palyginus su gimtadieniais vasarą.

Vasarą paprasta – išnuomoji batutą, pripili baseiną ir pakvieti visus švęsti lauke.

Žiemą jau reikia galvoti kur, ką veikti.. Kol maži viskas ok – žaidimų kambariai pats geriausias pasirinkimas. Bet vaikams augant reikia kažkokių įdomesnių pramogų.

Kadangi mano berniukai nėra sužavėti animatorių programomis, tai šis variantas atkrenta. Nėra gerbėjai ir visokių kitokių pasirodymų, kur reikia kažką daryti, tad šiemet tikrai buvo sunku išsirinkti, kaip švęsti septintąjį gimtadienį. O jį švęsti buvo būtina. Juk nauja mokykla, nauji draugai 🙂

Tačiau visada žinojau vieną dalyką – mano vaikai tikri gyvūnų mylėtojai. Jei paklaustume kur nori nuvažiuoti, būtų du pasirinkimai: zoologijos sodas ir baseinų parkas. Baseinas dėl per didelės atsakomybės iš karto atkrenta, tad šiemet Gabrielius pasirinko švęsti gimtadienį Zoo park Vilnius – vieninteliame po stogu esančiame, moderniame zoologijos sodę Vilniuje!

Zoopark Vilnius yra bevek 90 skirtingų rūšių gyvūnai, tarp kurių ir vienas mažiausių primatų – nykštukinė marmozetė. Čia taip pat galima pamatyti ir visų mylimus lemūrus ar pamaitinti nektaru spalvotas papūgas.

Antrame Zooparko aukšte yra šeši spalvingi teminiai kambariai, pvz., Liūto, Krokodilų, Žirafų. 

Tačiau smagiausia dalis, kad gimtadienio metu galima užsakyti ekskursiją su gidu. Čia ir prasideda įdomiausia dalis. Pradėję ekskursiją nuo švelnučių triušiukų aptvaro ir jų maitinimo, toliau ekskursija vis įdomėja. Gidas labai įdomiai papasakoja, paklausinėja vaikų ir atsako į visus jų klausimus.   

Ekskursijos metu galima paglostyti ne tik kai kuriuos švelniakailius, bet ir kiek kitokius, neįprastus mūsų akiai ir rankoms gyvūnus – pvz.: palaikyti gyvalazdes ar barzdtotųjų agamų maistą (kirminus). Iš arti pamatyti aštuonkojį, kuris pasirodo yra nuodingas ir gimsta tik su 6 kojom! Jau nekalbu apie žalčius ir gyvates, kurias drąsiausi taip pat gali paliesti…

Ekskursja trunki valandą laika ir tikrai neprailgsta. 

Gimtadienį šventėme 2,5val ir laiko tikrai užteko. Po visko dar galima pasilikti Zoo parke ir dar kartą apžiūrėti visus gyvūnus. Labai rekomenduoju išbandyti ir papūgų bei karpių maitinimą.

Vienintelis minusas – prie gimtadienio erdvės nėra jokios aktyvios veiklos vaikams. Būtų smagu tokią turėti, nes aktyviems vaikams vienoje erdvėje išbūti ramiai gana sudėtinga :))

1 Comment

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights