Uncategorized

Vaikų apranga pavasarį

Arba kuo rengiu vaikus pavasarį.

Šylant orams vėl prasideda didžiulis galvos skausmas.. Ką rengt, kaip rengt, ką aut, ko neaut.. 🤦‍♀️

Nežinau kaip jūs, bet net turėdama 3 vaikus aš vis dar mėtausi. Labai!

Bet surašysiu savo top rūbus ir batus pavasariui.

✅️ Nuotraukoje matomas softshell @reima kombinezonas iš OPEN24 Mūsų jau patikrintas variantas, paveldėtas iš brolio. Miglė 3 sezonus atnešiojo savąjį ir perleido nešioti toliau. Rengiu nuo +5 ( su flysiniu megztiniu) iki +15 maždaug. Baloje sėdėti netinkamas, bet lietuje neperšlampamas. Žinau, kad yra alternatyvų, pvz., Ielm baby, bet nesu bandžiusi, tad rekomenduoti negaliu


✅️ Vėjo neperpučiama striukytė be pašiltinimo. Esu išbandžiusi @reima ir @skogstadsport kurių rasite pas EASYGETWARM Jos man nepamainomos šiltesnėmis dienomis, vėsesnėmis su flysiniu megztuku pavasarį ar vėsesnėmis dienomis vasarą.


✅️ Prie striukytės – neperšlampamos kelnės. Niekada nepirkau guminių su pašiltinimu, tad nieko apie jas pasakyti negaliu. Renkamės gumines be pašiltinimo arba tokias kaip brezentines. Išbandytos guminės Reima, Lupilu iš @lidllietuva. Kas mėgstat su pašiltinimu, mačiau, kad Didricksons turi nerealių spalvų (rasite pas @liutikidss )

✅️ Flysiniai megztukai (visais metų laikais mano favoritai ir sau ir vaikams). Labai patiko @easygetwarm turimi, nes jie tokie plonesni, bet šilti. Reima irgi faini. Dar mėgstam iš @decathlon.lietuva tik ten daugiausiai maunami per galvą.

✅️ Lietaus pirštinės. Visiška atgaiva galvai, kai dar vėsoka ir vaikai kiša rankas į balas. Reima, Didricksons, Lindex.. Dabar mačiau turi @liutikidss@open24lt visų dydžių. Yra su pašiltinimu, yra be. Be pašiltinimo ne bėda – po apačia galima dėti paprastas pirštines 🙃 Dar galima paieškoti @outlet_storeee Bet ten nevisada rasite tinkamų dydžių.

✅️ Batai. Nuo maždaug 0 laipsnių man tobuliausi yra @crocslietuva iki pat laiko, kai galima šokt į kedus. Dar žinoma guminiai batai pavasariui yra a must. Crocs, @paliutislithuania mano favoritai, bet kažkaip su guminiais batais yra taip, kad reikia matuotis, nes dydžiai dažnai keisti. Tobulas dalykas botai su pašiltinimu.

vaiku apranga pavasari