Tinklaraštis

Mano veido odos istorija

Mano #acneistorija prasidėjo kaip tikriausiai ir daugeliui – dar paauglystėje. Tai vienas, tai kitas giluminis skaudus spuogas, jokių pamokų, kad negalima liesti ar juo labiau spaudyti. Niekada per daug ir nekreipiau į juos dėmesio, tačiau kuo toliau tuo labiau jie mane pradėjo pulti. Pradėjau eiti pas dermatologus – tai gaminami ir tepami ant veido vaistai, tai antibiotikai, tai pasakymas, kad išaugsiu. Deja, neišaugau. Metai bėgo, o aknė nesitraukė. Susitaikiau su ta mintimi ir toliau ramiai gyvenau nemaskuodama, nes juk „susitaikiau”.

Tačiau matyt laikui bėgant, ką čia laikui, metams, supratau, kad tikrai reikia pasiryžti kažką daryti.. Taip per rekomendacijas radau kosmetologę Kristiną Urbonaitę, dirbančią URB Studio. Ir pirmą kartą pas ją apsilankiau 2021m. vasario pabaigoje. Pradžioje nusprendėme daryti kombinuotus veido valymus ir Kristina man parinko priemones kasdieniam naudojimui.

Taip diena iš dienos pradėjau naudoti ODA kosmetika. Būtent šias tris priemones: prausiklį, rytinį ir vakarinį kremus.

Vėliau mano dienos rutiną papildė ir kitos priemonės. Tokios kaip SPF kremas, kuris yra visiškai nerealios konsistencijos ir labai gerai susigeriantis bei nepaliekantis jokių baltų dėmių. Dar atradimas buvo ir maskuojamasis kremas, ale BB kremas, kuris sulygina odą ir užmaskuoja trūkumus. Na, tiesą pasakius aš tiesiog įsimylėjau ODA kosmetiką ir dabar neįsivaizduoju savo dienos rutinos be jos. O kai priemonės tinka ir patinka, tada dar lengviau jas naudoti bei džiaugtis rezultatu.

Ir žinot ką, negaliu atsistebėti rezultatais! Žinau, kad tai vyksta ne tik parinktų priemonių dėka, tačiau ir dėl mano pačios ryžto bei reguliarių veido valymų.

Viską perku tiesiai iš Kristinos, nes ji turi puikią internetinę parduotuvę www.urbstudio.lt, kurioje rasite ne tik ODA kosmetiką, kurią naudoju aš, bet ir kitus jos rekomenduojamus gamintojus!

Ta proga, kad jau galiu save vadint šių priemonių ir Kristinos paslaugų ambasadore, gavau nuolaidos kodą ZEMYNA15 su kuriuo sutaupysite elektroninėje parduotuvėje!!

P.s. kas tinka vienam, nebūtinai tiks kitam!! Būtinai pasikonsultuokite su specialiustu.

P.p.s. čia pamatysite kaip mano veido oda atrodė prieš Kristinos konsultacijas ir visas veido procedūras.

Reklama

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights