Tinklaraštis

Vaikiškų knygų apžvalga: mėgstamiausios mano vaikų knygos

Senai besidalinau vaikiškų knygų apžvalga 🙈 Ir dažnai sulaukiu įvairių jūsų žinučių su prašymais rekomenduot knygas, tad pasidalinsiu savo vaikų mėgstamiausiomis.

⁉️O kokias knygas pasirinktų jūsų vaikai? Pasidalinkit komentaruose ir parašykit vaikų amžių 😉 Manau, kad knyga, mylintiems jas, yra puiki dovana bet kokia proga!

👉 Miglė
Baltos Lankos knyga „Kur šuniukas?” Gavo beveik prieš metus. Stori lapai, tekstūros, kurias galima atversti, gale veidrodėlis. Labai smagi ir dažnai vartoma knygelė. Drąsiai tinkama nuo gimimo.
Dar labai patinka visos garsinės knygelės, o jei dar tekstūrą kokią galima liesti, kuri groja, tai iš viso kosmosas! Viena iš tokių yra @usborne Don’t tickle the hippo.

Berniukų jau paprašiau nuotraukai pasiimti po mėgstamiausią knygą:
👉 Kamilis rinkosi iš Nieko Rimto Trupininis ir Purvinis ir Evelinos Daciūtės knygos Laimė yra lapė. Mano spėjimas, kodėl nugalėjo esanti nuotraukoje – šios savaitės patirtis pas dantų gydytoją, nes knyga apie bakterijas/mikrobus. Trys smagios istorijos apie nešvarias rankas, neplautus plaukus ir sugedusį dantį.

Istorijos pamokančios ir neilgos, su smagiom iliustracijom. Labai tinkanti vaikams, kurie nenori valytis dantų ar plaut rankų 😁

👉 Gabrielius
Tiesiu taikymu prie enciklopedijų 😅 Išsirinko Leidykla Briedis knygą „100%. Gyvūnai visu dydžiu”. Dažnai susimąstęs varto ir ranką pridėjęs lygina vienus ar kitus dalykus, o pamatęs dantų dydžius sako, kad tokių nenorėtų sutikti 😅 O knyga tikrai įspūdinga, nes rodomi dalykai yra normalaus dydžio atitikmuo. Knyga puikiai tiks priešmokyklinukui ir vyresniam vaikui, ypač, besidominčiam gyvūnais.

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights