Tinklaraštis

Plaukai ir jų priežiūra

Šiandien noriu pakalbėti šiek tiek kita tema nei įprasta. Apie plaukus 🙂 Nuo mažens esu apdovanota dideliu kiekiu plaukų. Jie nėra stori, bet jų labai daug. Labai. Tad norint juos suvaldyti reikia naudotis ne tik džiovintuvu, bet ir tiesintuvu.. Nors realiai net ištiesinti tiesintuvu, mano plaukai išsipučia tik gavę drėgmės.

Ilgą laiką man atrodė, kad mano plaukai neauga. Nors iš tikrųjų jie neaugo todėl, kad kasdien buvo veikiami karščio ir aš negalvojau apie jokią apsaugą nuo karščio.. Taip taip, nesu labai atsakinga.. Kol galiausiai filmuojant video stories instagrame, pamačiau kaip atrodo mano plaukų galiukai.

Ir tada man atėjo nušvitimas. Mano plaukai neauga, nes kiekvieną kartą tenka nukirpti labai daug. O nukirpti reikia, nes jų normaliai neprižiūriu.. Laikas susiimti! Taip pradėjau paieškas.. Kadangi jau šiek tiek anksčiau susirūpinau šampūnų ir kondicionierių sudėtimis, supratau, kad reikia ne tik skaityti, kas ant etiketės, tačiau ir pasigilinti į sudėtį.

Visgi priemonių gausa man sujaukė protą ir aš kreipiausi pagalbos į instagram draugę Agnę Martin. Ji yra sveikų plaukų ambasadorė ir savo el. parduotuvėje parduoda įvairias priemones. Jau nekalbu apie patarimus jos įrašuose instagram’e.

Taip ji man pasiūlė išbandyti Valquer keratiną pažeistiems plaukams. Pradžioj šiek tiek suabejojau, nes visgi tai keratinas, o man vien jo pavadinimas kelia abejonių (nežinau kodėl, neklauskit), bet ja pasitikėdama, išbandžiau.

Šį keratiną naudoju jau beveik mėnuo po kiekvieno galvos plovimo. Jį reikia purkšti ant šlapių plaukų ir suaktyvinti karščiu. Tai reiškia, kad užtenka prapūsti plaukus vidutinio karščio srove plaukų džiovintuvu arba išdžiuvus plaukams panaudoti plaukų tiesintuvą. Aš dažniausiai dabar tiesiog šiek tiek prapučiu džiovintuvu ir palieku išdžiūti savaime. Kadangi laiką leidžiu namuose (dirbu iš namų), tad galiu sau tai leisti.

Po pirmojo bandymo įspūdis buvo toks, kad negalėjau patikėti, bet su niekuo nesidalinau savo įspūdžiais. Tik per stories sulaukiau neregėtų pagyrų dėl plaukų. Žinoma, tuomet dar ir tiesintuvu praėjau bijodama, kad neužteks aktyvinimo, bet tai buvo kažkas nerealaus. Purumas, tiesumas.. Na, likau labai nustebusi, bet tuo pačiu ir netikėjau ar tikrai taip gali būti. Nusprendžiau pabandyti ilgesnį laiką.

Tad štai, praėjus daugiau nei mėnesiui, galiu drąsiai rekomenduoti besipučiantiems plaukams. Man jis tikrai daro stebuklus, o ir pakirpti galiukai jau mėnesį atrodo puikiai.

Noriu pasidalinti ir priemonės sudėtimi. Taip, tai nėra 100 proc sveika sudėtis, bet patikėkit, iš to ką buvau radusi, tai viena geresnių sudėčių.

Beje, to paties gamintojo gavau išbandyti ir kietą šampūną sausiems plaukams. Visada galvojau, kad kieti šampūnai bus kaip muilas. O kaip su muilu plaut plaukus? Nu kažkokia nesąmonė.. Tad labai ilgai delsiau. Štai čia ir vėl aš suklydau 🙂

Pabandžiau vieną kartą ir nebegaliu sustot.. 🙂 Tokio paprasto plaukų plovimo dar nebuvau atradusi. Putoja puikiai, labai patogus, o ir prisidedam prie aplinkos saugojimo.

Tai kol kas priemonės, kurias naudoju man labai patinka ir plaukai atsigauna. Visgi kreipsiuos dar į Agnę ir bandysiu dar labiau pasirūpinti plaukais atnaujindama ir šampūną bei kondicionierių.

Jei kyla abejonių ir jums, mano didžiausios rekomendacijos Agnei 🙂

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights