Tinklaraštis

Pirštukų žaidimai. 3 dalis

✌️ Pirštukų žaidimai ✌️

Šį puslapį sukūriau maždaug prieš metus. Net tiksliai nežinau kokiu tikslu, žinojau tik, kad rašysiu apie vaikus ir kasdienybę su jais bei apie juos 😊 Paprastai, kaip #mamamamai

👉 Tačiau vis tiek pagrindiniu dalyku tapo #pirštukųžaidimai ✌️ Jau rašiau apie jų naudą vaikų kalbai, emociniam ugdymui bei šiaip smagiam buvimui kartu..

Tačiau vis dar niekur neparašiau bent keletos jų žodžių 🙈

👉 Tad jūsų prašymu dalinuosi keliais trumpais..

⁉️O gal kai keliu video surašyti tekste ar ant pačių stories, kai keliu į instagramą? 🤔 Gaila šis puslapis neleidžia kelti video..

🌺 Labas rytas, tau sakau / Ir galvytę paglostau. / Antakiukai ir akytės / Būkit vikrūs visą rytą. / Nosį judinkim kartu / Žandukus išpūskim. / Šiandien bus labai smagu, / Nes dainuosim daug dainų.

🌺 Ša ša ša, ša ša ša, plaukia upėj lašiša / Šu šu šu, šu šu šu saulė leidžias pamažu / Ša ša ša, ša ša ša, plaukia upėj lašiša / Šu šu šu, šu šu šu einam mes miegot laiku.

🌺 Ant medelio lapai kabo, 3 nukrito 2 paliko / Skrenda vėjas per laukus, neša neša lapukus…

🌺 Koše maloše, tu labai skani / Pilsim pienelio, jeigu tik turi. / Cukraus ir druskos ir uogienės pilsim / Ir mažus vaikelius, košele maitinsim.

🌺 Du maži meškučiai sėdėjo ant tvoros. / vienas labai baltas, kitas labai juodas. / Bėk iš čia baltas, bėk iš čia juodas. / Sugrįžk baltas, sugrįžk juodas. / Du maži meškučiai žaidė sau kieme, / Vienas labai tyliai, kitas labai garsiai / Bėk iš čia tyliai, bėk iš čia garsiai / Sugrįžk tyliai, sugrįžk garsiai / Du maži meškučiai valgė obuolius/ Vienas labai greitai, kitas labai lėtai/ Bėk iš čia greitai, bėk iš čia lėtai / Sugrįžk tyliai, sugrįžk garsiai.

👉 Šiam kartui tiek. Mūsų video kaip visada rasite FB Mamosgyvenimas, tačiau vis tiek dauguma nukeliauja į instagramą, nes trumpučius rodau stories’iuose ir visada išsaugau Highlights’e pavadinimu PIRŠTUKŲ ŽAIDIMAI ❤️

Leave a Reply

Verified by MonsterInsights